آموزش وردپرس
81807099-70246043

کسب ۱۷۰ مدال توسط ورزشکاران سوادکوهی

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه از کسب ۱۷۰ مدال ورزشکاران سوادکوهی در سال‌جاری خبر داد.

قائم خبر:به گزارش سوادکوه آنلاین، رضا احمدزاده در جلسه هم‌اندیشی هیأت کشتی زیراب و ورزش و جوانان سوادکوه با اشاره به اینکه شهرستان سوادکوه دارای استعدادهای ورزشی مختلف است، گفت: کسب عناوین مختلف جهانی، بین‌المللی، آسیایی، ملی و استانی توسط ورزشکاران سوادکوه بیانگر استعدادهای ورزشی در شهرستان است.

وی از فعالیت ۲ هزار و ۵۰۰ ورزشکار سازمان‌یافته در شهرستان سوادکوه خبر داد و افزود: هشت سالن و یک استخر سرپوشیده در شهرستان سوادکوه وجود دارد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه به حضور ۱۶ تیم این شهرستان در لیگ‌های کشوری و استانی اشاره کرد و بیان داشت: چهار تیم سوادکوه در لیگ کشور و ۱۲ تیم شهرستان سوادکوه در لیگ مازندران حضور دارند.

احمدزاده از کسب ۱۷۰ مدال رنگارنگ توسط ورزشکاران سوادکوه در سال‌جاری خبر داد و خاطرنشان کرد: ورزشکاران سوادکوهی امسال موفق به دریافت ۶ مدال جهانی، هفت مدال بین‌المللی، سه مدال آسیایی و ۶۵ مدال کشوری شدند.

وی افزود: ۱۹ جشنواره، ۱۶ همایش پیاده‌روی، ۲۸۰ مورد برگزاری مسابقه در ۱۰ ماهه امسال در سوادکوه برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه با اشاره به تعامل و همکاری ادارات و نهاد‌های شهرستان، گفت: پنج کانون مردم‌نهاد با نظارت اداره ورزش و جوانان سوادکوه در حال فعالیت هستند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *