جمعه , ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

کشف برنج با طعم تریاک در قائمشهر

۱۲ کیلوگرم تریاک جاساز شده در کیسه‌های برنج در قائم شهر کشف شد.

سرهنگ محمد ولی مرادی فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی به نام”ط-ش” اهل و ساکن یکی از استان‌ های جنوب غرب کشور با خودروی کامیون قصد ورود و جابجایی موادمخدر در شهرستان قائم شهر را دارد، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ضمن هماهنگی قضائی در اقدامی مشترک با حضور ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان خودروی حامل موادمخدر را حین تردد در یکی از محور‌های مواصلاتی این شهر شناسایی کردند.

سرهنگ مرادی گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان پس از مشاهده خودروی مذکور اقدام به متوقف کردن خودرو و بازررسی آن کردند که بلافاصله به خودرو دستور ایست داد، اما راننده قصد متواری شدن را داشت که با اخطار پلیس خودرو متوقف و راننده دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر افزود: در بازرسی از خودروی کامیون ۱۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که در کیسه‌ برنج جاسازی شده بود کشف شد و خودرو توقیف شد.

سرهنگ مرادی با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، گفت: مبارزه با پدیده شوم موادمخدر به عنوان یکی از مهمترین عوامل فروپاشی خانواده‌ها و سرمنشاء بسیاری از ناهنجاری‌ های اجتماعی نیازمند همکاری همه جانبه مردم و نهاد‌های مسئول با نیروی انتظامی است.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر از شهروندان خواست: برای مقابله با عاملان افیونی و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌ های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

همچنین ببینید

تجلیل از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای

در آیینی با حضور جمعی از مسولان شهرستانی از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 2 =