آموزش وردپرس
ghatl

کشف جنازه یک زن و شوهر به فاصله دو روز و در دو شهر؛ یکی در سمنان، دیگری در قائمشهر

قائم خبر :

کشف جسد سوخته مردی داخل خودرو اش در شهر قائمشهر، معمایی را پیش روی کارآگاهان جنایی استان مازندران قرار داده است. رمزگشایی از این جنایت زمانی پیچیده تر شد که بررسی های ماموران حکایت از این داشت که همسر این مرد نیز دو روز قبل به قتل رسیده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ عصر روز دوشنبه یازدهم آبانماه بود که مردی که برای تفریح به اطراف رودخانه سیاهرود در ابتدای کمربندی فیروزکوه رفته بود با صحنه عجیبی مواجه شد. صحنه پیش روی این مرد خودروی پرایدی بود که به طور کامل سوخته بود و شی ای نیز در آن به چشم می خورد.

کمی که جلوتر رفت متوجه شد شی درون خودرو جسد یک انسان است که به طور کامل سوخته است. این مرد بامشاهده این صحنه با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و مراتب را گزارش داد.

با اعلام این خبر ماموران انتظامی و قضایی برای بررسی صحنه وارد محل شدند. محل کشف جسد در کمربندی فیروزکوه حد فاصل سه راه الغدیر به سمت سه راه شهید مهدوی بوده است. پس از بررسی های اولیه و انجام معاینات پزشکی، جسد به دستور قاضی پرونده به پزشکی قانونی فرستاده شد و تحقیقات برای رمزگشایی از این جنایت اغاز شد.

ماموران در نخستین مرحله از تحقیقات، به بررسی هویت جنازه سوخته پرداختند و موفق شدند او را شناسایی کنند.

با این حال مشخص شد که همسر این فرد نیز دو روز قبل به قتل رسیده است. برخی سایت های محلی خبر داده اند که جنازه همسر این مرد در سمنان پیدا شده با این حال معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان سمنان در گفت و گو با خبرآنلاین اعلام کرد که هنوز گزارشی مبنی بر کشف جسد در سطح استان به دست پلیس نرسیده است.

در حال حاضر تحقیقات برای رمزگشایی از این دو جنایت آغاز شده اما هنوز معلوم نیست انگیزه احتمالی از وقوع این دو فقره قتل چیست.

 

همچنین ببینید

ghatar

موافقت بانک جهانی برای پرداخت تسهیلات یک میلیارد یورویی برای برقی سازی راه آهن شمال

  مدیر کل راه آهن شمال برقی کردن خطوط ریلی این شرکت را به عنوان …

۳ دیدگاه

  1. البته شاهدان می گویند همسر مقتول در تشبع جنازه همسرش شرکت داشته است صحت این خبر را نمیدانم

  2. این مرد کارت موجی داشته دو روز قبل حادثه همسرش رو از سمنان سوار کرد (دوربینای بین راهی ثبت کردن) و بعد جسد زن در حالیکه به شدت کتک خورده بود تو یه دره گدوک پیدا شد. تو تشییع جنازه زنش هم اومد اونجام گفت من سوارش کردم ولی وسط راه نمیدونم کجا رفت!

  3. جهت اطلاع اون آقایی که نوشته این فرد کارت موجی داشته بگم این آقا ۳۵ سالش بوده و جبهه نرفته بوده، در ضمن زن این آقا به درخواست برادرش که قرار بوده زمینشو بخره از سمنان راه افتاده به سمت قائمشهر و به درواست برادره قرار شد قبل از ساعت ۱۱ خودشو برسونه دفتر خانه تا بسته نشه تا اینجا هیچ دخل و برنامه ریزیی در فوت خانم نداشته و حتی موقع حرکت تاکید فراوانی به خانم کرده بوده سوار ماشین های خطی بشه ، نشان به آن که خانم وقتی از سمنان حرکت کرد هم به جاریش زنگ زده و هم به برادرش و گفته من سوار شخصی شدم واز اونجایی که کیوان (شوهر) به این موضوع حساسه شما بهش چیزی نگین ، شوهر بعد مدتی وقتی دیدی از زنش خبری نشده زنگ زده و سراغشو از خانه برادرش گرفته که دید با کلی سرو صدا خبر مرگ زنشو بهش دادن .این مرد ۵۰ کیلویی با قد ۱۵۰ جرات کشتن خودشو هم نداشت چه برسه بخواد کسی دیگه ای رو بکوشه .و اما مرگ این آقای کاملا” قتل به نظر میاد چون جایی که ما پیداش کردیم جایی بسیار پرت و خلوت بوده که کیوان عمرا” مسیرش به اونجا خورده باشه.و تمام شواهد نشان میده که این فرد را داخل ماشین قرار داده و بعد آتش کشیدن طوری که دربهای ماشین کاملا بسته بوده و جسد در کنار صندلی شاگرد افتاده بود .از ونجایی که زن این فرد طوری کشته شده بود که قابل شناسایی نبوده ، این مرد را هم طوری کشتن که قابل شناسایی نباشه .حالا من یه سوال از شما دارم آیا کسی که آتش میگیره یه جا میشینه تا کاملا بسوزه ، دوم آیا نباید خودشو به رودخونه که چیزی حدود ۲۰ متر با هاش فاصله داشته میرسوند.سوم این فرد چطور خودشو کشته که نه تمام لاستیکهای ماشینها سوختخ و تنها رینگ بجا مونده یعنی خودش اومد بیرو روی لاستیک بنزین ریخته و خودشم رفته داخل نشتست تا کاملا بسوزه بدون اینکه لا اقل یک حرکت به سمت عقب ماشین جهت فرار از آتش بکنه .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *