آموزش وردپرس
mohtareghe

کشف ۲۲ هزار عدد انواع مواد محترقه در قائمشهر

قائم خبر: به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمدرضا قدمی اظهار داشت: با نزدیک شدن به ایام پایانی سال و برگزاری مراسم سنتی و تاریخی چهارشنبه آخر سال همه ساله به علت استفاده از مواد محترقه آتش‌زا و انفجاری از سوی برخی افراد ناآگاه شاهد تلفات انسانی و حوادث ناگوار نقص عضو هستیم.

وی تصریح کرد: ماموران انتظامی قائمشهر در این ارتباط در راستای پیشگیری از این حوادث همه ساله با اجرای طرح‌های نظارتی، کنترلی و مقابله با تهیه و توزیع‌کنندگان مواد محترقه در پی کاهش تلفات و خسارات حوادث هستند.

قدمی افزود: ماموران فرماندهی انتظامی این شهرستان در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع این مواد، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر بیان داشت: ماموران با شناسایی و دستگیری متهم به تهیه و توزیع مواد محترقه بیش از ۲۲ هزار و ۶۵۸ عدد انواع مواد محترقه را کشف کردند.

وی خاطرنشان کرد: ماموران در ارتباط با قاچاق مواد دخانی نیز با شناسایی و دستگیری فردی دیگر بیش از یک هزار و ۵۸۰ نخ انواع سیگار قاچاق را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر در پایان یادآور شد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

همچنین ببینید

roohani

شیخ محبوب مقتدرانه ماندگار شد

به گزارش قائم خبر؛ در روز ۲۹ اردیبهشت ماه مردم با حضور گسترده خود پای …

یک دیدگاه

  1. حیف شد عجب سفینه ای بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *