آموزش وردپرس
mohtareghe

کشف ۲۲ هزار عدد انواع مواد محترقه در قائمشهر

قائم خبر: به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمدرضا قدمی اظهار داشت: با نزدیک شدن به ایام پایانی سال و برگزاری مراسم سنتی و تاریخی چهارشنبه آخر سال همه ساله به علت استفاده از مواد محترقه آتش‌زا و انفجاری از سوی برخی افراد ناآگاه شاهد تلفات انسانی و حوادث ناگوار نقص عضو هستیم.

وی تصریح کرد: ماموران انتظامی قائمشهر در این ارتباط در راستای پیشگیری از این حوادث همه ساله با اجرای طرح‌های نظارتی، کنترلی و مقابله با تهیه و توزیع‌کنندگان مواد محترقه در پی کاهش تلفات و خسارات حوادث هستند.

قدمی افزود: ماموران فرماندهی انتظامی این شهرستان در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع این مواد، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر بیان داشت: ماموران با شناسایی و دستگیری متهم به تهیه و توزیع مواد محترقه بیش از ۲۲ هزار و ۶۵۸ عدد انواع مواد محترقه را کشف کردند.

وی خاطرنشان کرد: ماموران در ارتباط با قاچاق مواد دخانی نیز با شناسایی و دستگیری فردی دیگر بیش از یک هزار و ۵۸۰ نخ انواع سیگار قاچاق را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر در پایان یادآور شد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. حیف شد عجب سفینه ای بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *