آموزش وردپرس
entezami-32

کشف ۹۲۰ کیلوگرم انواع سیم برق سرقتی در قائمشهر

به گزارش قائم خبر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، محمدرضا قدمی گفت: در راستای پیشگیری از سرقت شبکه‌های سیم برق و شناسایی و دستگیری مالخران و کشف اموال مسروقه، طرح نظارت و کنترل واحدهای صنفی سمساری‌ها و ضایعات فروشی‌ها در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در این طرح ماموران با هماهنگی مقام قضایی از ۳۳ واحد صنفی محل دپوی ضایعات و سمساری‌ها به مدت دو روز بازدید کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر افزود: ماموران در این طرح موفق شدند بیش از ۹۲۴ کیلوگرم انواع سیم برق سرقتی را به همراه ۴۱ کیلوگرم آلومینیوم، مقادیر زیادی سکه‌های ۲۵۰ و ۵۰۰ ریالی برای استفاده از نیکل آن کشف و ضبط کنند.

قدمی کشف باطری‌های خودرو، میله‌گردهای آهنی، صفحه‌های چدنی کانال مخابرات، تیرهای فلزی اسکلت‌بندی ساختمان و جعبه فلزی تقسیم برق فشار قوی را از دیگر کشفیات این طرح برشمرد.

فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر با اشاره به شناسایی و دستگیری تعدادی مالخر در این طرح از پلمپ تعدادی از این واحدهای صنفی متخلف خبر داد.

*برادران کیف قاپ در قائمشهر دستگیر شدند

 در پی سرقت و کیف قاپی از دو شهروند در شهرستان قائمشهر موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

 ماموران انتظامی کلانتری ۱۲ شهرستان قائمشهر با انجام اقدامات اطلاعاتی و تقویت گشت‌های انتظامی موفق شدند دو متهم به کیف قاپی به نام‌های “رضا و بهروز” که با همکاری یکدیگر اقدام به کیف قاپی می‌کردند را شناسائی کنند.

 ماموران در ادامه با هماهنگی مرجع قضایی پس از شناسایی مخفیگاه متهمان در اقدامی غافلگیرانه هر دو متهم را دستگیر کردند.

 متهمان در تحقیقات و بازجوئی‌های فنی پلیس به بزه انتسابی اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *