آموزش وردپرس
saipa-shomal-112

کنار گذاشتن پرسپولیس شمال از رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور

 قائم خبر : به گزارش خبرگزاری فارس از قائمشهر، غیبت تیم پرسپولیس شمال (سایپاشمال ) در هفته دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور در مقابل تیم شهرداری کامیاران، با عدم حضور، سه امتیاز این مسابقه را تقدیم تیم کامیاران کرد.

تیم پرسپولیس شمال قائمشهر در هفته دوم این رقابت‌ها قرار بود در کامیاران به مصاف پیروزی این شهر برود ولی به مانند هفته اول این رقابت‌ها حضور نیافت تا شایعه انحلال این تیم قوت گیرد.

طبق قانون سازمان لیگ هر تیمی که نتواند در دو دیدار یک فصل مقابل حریفان ظاهر شود به یک لیگ پایین‌تر صعود می‌کند.

تیم فوتبال پرسپولیس شمال قائمشهر فعالیت خود را از لیگ دسته اول فوتبال قائمشهر آغاز کرد و به مرور زمان توانست با نام‌های مختلف تا لیگ دسته اول فوتبال کشور نیز پیش برود ولی ضعف مالی و مدیریتی این باشگاه و قرار گرفتن در سایه تیم نساجی مازندران سبب شد تا روزهای بسیار سخت و اسفناکی را در دو سه سال گذشته تجربه کند و بالاخره به لیگ دسته دوم فوتبال کشور سقوط کند.

به گزارش فارس، طبق اعلام سایت فدراسیون فوتبال، با توجه به برگزاری دو هفته از رقابت‌های لیگ دسته دوم و عدم حضور تیم‌های البدر بندرکنگ، پرسپولیس شمال مازندران و گهر دورود در این رقابت‌ها، این سه باشگاه از جدول مسابقات لیگ دو خارج شده و پرونده آنها به کمیته انضباطی ارسال شد.

بر همین اساس با خروج این باشگاه‌ها برنامه بازی‌های آنها در هفته سوم و چهارم لیگ دسته دوم لغو می‌شود.

قابل ذکر است عکس  تیم ،مربوط به دوفصل پیش می باشد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *