آموزش وردپرس
index

گرمای بی سابقه بهاری تا پایان هفته در قائمشهر

قائم خبر: مدیر کل هواشناسی مازندران در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران ساری با بیان اینکه جریانات شمالی همچنان در استان مستقر است افزود:به دلیل گرمای زیاد برای متعادل شدن هوا بعداز ظهر شاهد ناپایداری ,ابرناکی رعد و برق و وزش باد در استان هستیم. داداشی افزود: گرمترین شهرها در سه روز گذشته مربوط به ساری، دشت ناز و گلوگاه با ۴۳ درجه و قراخیل شهرستان قائمشهر با۴۱ درجه به ثبت رسیده است. به گفته وی آسمان استان تا پایان هفته صاف تا نیمه ابری در بعد از ظهر و شب با رشد ابر وزش باد و در ارتفاعات رگبار و رعد و برق …

مدیر کل هواشناسی مازندران در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران ساری با بیان اینکه جریانات شمالی همچنان در استان مستقر است افزود:به دلیل گرمای زیاد برای متعادل شدن هوا بعداز ظهر شاهد ناپایداری ,ابرناکی رعد و برق و وزش باد در استان هستیم.

داداشی افزود: گرمترین شهرها در سه روز گذشته مربوط به ساری، دشت ناز و گلوگاه با ۴۳ درجه و قراخیل شهرستان قائمشهر با۴۱ درجه به ثبت رسیده است.

به گفته وی آسمان استان تا پایان هفته صاف تا نیمه ابری در بعد از ظهر و شب با رشد ابر وزش باد و در ارتفاعات رگبار و رعد و برق پراکنده پیش بینی می شود.

همچنین ببینید

bimarestan-razi-4

تخصیص بیش از ۲ میلیارد تومان برای تکمیل بیمارستان جدید رازی

قائم خبر:ماینده مردم قائمشهر ، سوادکوه ، سوادکوه شمالی ، جویبار و سیمرغ در مجلس …

یک دیدگاه

  1. قابل توجه مسئولین استان وشهرستان که هنوز مشکل خشکسالی وبارش کم رو جد نگرفتن!!!!!یعنی هنوزم باورتون اینه که مازندران در زمینه ی آب مشکلی نداره ؟؟؟؟ساخت بی رویه ی سد،نابودی جنگلها ،افزایش زمینهای کشاورزی برنج ومصر ف بی رویه آب در کشاورزی حفر چاههای غیر مجاز!!!تبدیل مزارع دیم به باغ مرکبات و……….از عوامل این هوای گرم تابستونه در دهه ی اول خرداد است،ولی کسیباور نداره که مازندران در حال کویر شدنه!!ونمیخوان باور کنن!!!هوای وحشتناک این چند روزو چه گنه توجیه میکنن!!؟؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *