آموزش وردپرس

گزارشگر


۱۱ دیدگاه

 1. لطف کنید شهرگردی و دیددن شهر درغالب گروه رااطاع رسانی کنید

 2. نیازمندی های امروز شهرمان را اطلاع رسانی کنیم تا کمبودها مشخص و تلنگری برای مسولان سرمایگزاران وخدمتی به شهرمان شود

 3. چه خبر هایی رو میشه گزارشگری کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • باسلام خدمت دوست عزیز ، شما خبرهای تولیدی خود را برای ما ارسال کنید و در صورت تایید مدیریت ، با نام شما بر روی خروجی سایت قرار میگیرد.

 4. خوشبختانه بالاخره پارک سید محله قائمشهر افتتاح شد و سرو سامان گرفت. شهر پرجمعیت قائمشهر واقعا به وجود چنین پارکهایی احتیاج دارد. نیمکتها هم به پارک ها آمدند و در کنار خیابانها ، دیده می شوند حال اگر نفسمان گرفت و یا پایمان قدرتی نداشت می توانیم کمی از خستگیمان بر روی این نیمکتها کم کنیم. پیاده روی خیابان جویبار نیز سرانجام پس از تپ و چاله های بسیار ساخته شد و کمی جان گرفت و ترمیم شد هرچند هنوز پیاده روی نیمی از خیابان باقی مانده که پر از چاله و چوله است و هرلحظه می تواند یک نفر را با سر به زمین بیاندازد. از شهرداری و شورای شهر تقاضای توجه بیشتری داریم و از یاریشان متشکریم.

 5. گزارش توضیح هنرمند تئاتری قائمشهری به نقد (پینار) درباره ی جشن تئاتر اردیبهشت را تو سایت بزارید لطفا

 6. گزارش توضیح هنرمند تئاتری قائمشهری به نقد (پینار) درباره ی جشن تئاتر اردیبهشت را اگر تمایل دارید در سایت قرار دهید

 7. اخبار قائمشهر بود،توضیح هنرمند را ئدر سایت قرار نمی دهید؟

 8. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 9. حتما خبر ما مهم نبوده

 10. با سلام و عرض ادب , چند وقتی است من نرم افزار قائم شهر را طراحی کرده و در کافه بازار قرار داده ام و برای دانلود اماده است اما همشهریان گرامی فکر کنم از این موضوع با خبر نیستند و دانلود کمی صورت گرفته است دوست دارم این نرم افزار را دانلود کنند و نظرات خود را به ما منتقل کنند .
  از شما یک خواهش دارم لطفا درباره این نرم افزار مطلبی بنویسید و در وبگاه خبری خود منتشر کنید تا همشریان گرامی با خبر شوند , راستی در نرم افزار سایت شما قرار گرفته است و جهت اطلع منابعی هم از سایت شما استفاده کردیم , با تشکر از سایت خوبتان … لطفا همشریان گرامی را با خبر کنید با تشکر محمدرضا جوادی ” کوچک سرایی”
  لینک نرم افزار در کافه بازار :
  http://cafebazaar.ir/app/iran.mazandaran.qaemshahr
  “راستی برای شما خبری هم ارسال کرده ام از طریقی که یک امکان ارسال خبر در وبگاه تان گذاشته بودید , اگر سخته تهی مطلب برای این نرم افزار لطفا از ان هم استفاده کنید منونم”
  قائم شهر , شهر ماست برای پیروزی و با خبر کردن دیگرا از ان این تنها کار کوچکی بود که توانستم برایش انجام دهم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *