آموزش وردپرس
koshti-nonahalan

گزارش تصویری از تمرینات پهلوانک های کشتی قائمشهر

قائم خبر – رضا نادری: هر روزه در سالن کشتی امامعلی واقع در استادیوم شهید وطنی قائم شهر ،تمرینات کودکانی برگزار می شود که سودای جهانی شدن در سر می پرورانند.

سری زدیم به تمرینات تیم نونهالان کشتی قائمشهر،با توجه به امکانات محدودی که کاملاً مشهود بود اما علاقه مندان زیادی به این رشته در حضور خانواده های خود با شور و اشتیاق خاصی زیر نظر مربیانی همچون آقایان بوداغی و رضا پرتویی مشغول تمرین بودند.

چند لحظه ای با آقای بوداغی،مربی پایه و مرد کارکشته و کاربلد کشتی قائم شهر به گفتگو نشستیم و درد و دل های این مرد با اخلاق ورزش شهرمان را شنیدیم.

بوداغی از امکانات کم و محقر برای این آینده داران شهر گله داشت.همچنین متعجب بود از اینکه چرا یک فرد از جنس کشتی با سوابق درخشان،نفر اول شورای شهر همچون بهنام طیبی نبـاید رئیس هیئت کشتی شود؟!چرا نمایندگان مجلس در کارورزش دخالت می کنند؟

در پایان وی اظهار داشت:۴ سالی است که به طور جدی و با برنامه ریزی دقیق و منظم با پهلوانک ها و نونهالان کار می کنیم.در حال حاضر از ۱۰ وزن پهلوانک های کشور،۵نفر از باشگاه ما هستند.انشالا طی سال های آینده نتیجه این زحمات وکوشش بچه ها را مردم خواهند دید و دوباره قائم شهر را به قطب کشتی ایران تبدیل خواهیم کرد.

همچنین ببینید

modiran_mazandaran

مدیران مازندرانی در بدنه اجرایی کشور

استان مازندران از جمله استان‌های مدیر پرور بوده که به‌واسطه توانمندی برخی از این مدیران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *