آموزش وردپرس
header-saipa-naft

گزارش تصویری بازی پرسپولیس شمال و راهیان کرمانشاه

تیم فوتبال پرسپولیس شمال در آغاز دور برگشت مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور (جام آزادگان) مقابل راهیان کرمانشاه به تساوی دست یافت.

در این مسابقه ابتدا گل تیم راهیان بود که در دقیقه ۶۴ مسابقه توسط ˈسجاد زندکریمیˈ به ثمر رسید تا این تیم بیش از پیش به پیروزی در این مسابقه و کسب امتیاز کامل این مسابقه امیدوار شود.

در ادامه تیم پرسپولیس شمال که نمی خواست به هیچ عنوان در خانه بازنده مسابقه باشد بر شدت حملات خود افزود تا اینکه در دقیقه ۷۶ توانست به گل تساوی دست یابد.

در ادامه و با وجود اینکه دو تیم موقعیت هایی برای گلزنی داشتند اما نتوانستند تغییری در نتیجه بازی ایجاد کنند و این مسابقه در نهایت با نتیجه مساوی به پایان رسید.

ˈسعید شمسˈ به عنوان داور وسط، دیدار تیم های راهیان کرمانشاه و سایپای قائمشهر را با کمک حسن طوماری و حافظ عظیمی قضاوت کرد.

تیم راهیان با دو امتیاز حساسی که در این مسابقه از دست داد ۱۷ امتیازی شد و با یک پله سقوط در رده هفتم قرار گرفت و سایپا نیز با هشت امتیاز کماکان در قعر جدول قرار دارد.

آیا نمی شود این تعداد هوادار که برای تشویق تیم پرسپولیس شمال به ورزشگاه آمده اند بدون بلیط و رایگان وارد ورزشگاه شوند؟همانطور که می بینید سکوهای ورزشگاه خالی می باشد.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *