آموزش وردپرس
header-saipa-naft

گزارش تصویری دیدار سایپا شمال و نفت مسجد سلیمان

فائم خبر – عباس ناساری : در این دیدار که عصر روز یکشنبه در زمین فوتبال شهید وطنی قائمشهر برگزار شد ، قائمشهری ها مقابل نفت مسجد سلیمان قرار گرفتند و در پایان مسابقه را با نتیجه ۳ بر ۱ به حریف خود ،نفت مسجد سلیمان واگذار کردند .

نیمکت تیم سایپا شمال قائمشهر
نیمکت تیم نفت مسجد سلیمان
اگربهرام فروتن ، سرمربی تیم سایپا شمال قائمشهرکه بتازگی به پرسپولس شمال تغیر نام داده را اینجوری صاف وخبردار ایستاده می بینید تعجب نکنید ، اوهمیشه در برابر آیات آسمانی که توسط قاری استادیوم تلاوت می شود ، اینگونه مطیع است وگرنه آقا بهرام بنوبه خود سر و صدا و تحرکات زیادی در ورزش دارد .
کوبل داوری این دیدار در آغاز بازی همانطور که درعکس دیده می شوند با پیراهن مشکی در نیمه اول به میدان رفتند ولی در عکس زیر درنیمه دوم رنگ لباس های داوران بازی ازمشکی به رنگ آبی تغیر کرد . من هرچه فکرکردم برای چی داوران پیراهن های خودرا بین دونیمه عوض کردند متوجه نشدم ، درحالیکه نه بارانی درکار بود ، نه زمین گلی بود ونه گرمای شدید که ازعرق خیس شده باشند.

درروزی که یاران تیم پرسپولیس شمال دراستادیوم تقریبا خالی شهید وطنی قائمشهر به مصاف تیم مسجد سلیمان رفته بودند هرگز نتوانستند درحد نام تیم سایپا شمال سابق خود ظاهرشوند . گویا نام پرسپولیس شمال بر دوششان سنگینی می کنه ! ولی همان چند نفری که در عکس می بینید خیلی تلاش کردند تا شاید یاران تیم شهرشان را به تلاشی مضاعف وادار کنند که متاسفانه نشد.
در روزی که دیدار پرسپولیس شمال قائمشهر با تیم نفت مسجد سلیمان از طریق شبکه پنج استانی مازندران پخش زنده می شد ، یاران تیم میزبان نتوانستند تکانی بخود بدهند و ازشکست بگریزند . باز جای شکرش باقی است که پخش زنده بود وگرنه معلوم نبود چند تای دیگر گل می خوردند .
ازقدیم گفتن ، گرمائی ها هرگز توان سرما را ندارند ولی هوای استادیوم شهید وطنی قائمشهر حداقل درآغاز بازی بسیار مطلوب بود و معلوم نشد چرا یاران ذخیره نفت مسجد سلیمان از همان اول بازی برای فرار از سرما به پتو پناه بردند . کسی چه می داند شاید استرس بازی ، بجای یاران وسط میدان به نیمکت های ذخیره سرایت کرده بود.
آقای مهدی بارانی که برخلاف اسمش ازخطه و منطقه گرمسیر مسجد سلیمان به عنوان خبرنگار وعکاس تیم نفت انجام وظیفه می کند (نفر وسط درعکس ) می گوید آقای ستار اشرفی که جانباز جنگ تحمیلی با حدود ۶۰ سال سن ، یکی از هواداران سرسخت تیم مسجد سلیمان است باهزینه شخصی خود درتمام بازی های خارج از خانه تیم محبوبش را همراهی می کند و جالب آنجاست که درقائمشهر و درجمع طرفداران تیم نساجی دوستان متعددی دارد و به تیم نساجی مازندران علاقه شدیدی دارد و همیشه بازی های نساجی را تعقیب می کند و از طرفی هربار که به قائمشهر میاید برای دوستان پیراهن وهدایائی به ارمغان می آورد مثل این پیراهن با شماره ۹ که درعکس زیر مشاهده می کنید .

بازی یاران تیم پرسپولیس شمال در مقابل تیم نفت مسجد سلیمان آنقدر سرد و بی روح بود که حتی حوصله توپ جمع کن های زمین را سربرد و این بچه ها به ناچار به جای دیدن بازی ، مشغول سرزدن با توپ شدند . خوب بنده خداها چکار کنند ، بازی خیلی کسل کننده بود وفقط برای تیم میهمان گل دربرداشت .
گیر دادن سه پیچ نماینده فدراسیون فوتبال در این دیدار خیلی به ضررتوپ جمع کن های پشت دروازه شد و هر بار برای جمع کردن توپ ، می بایستی بنرهای تبلیغاتی را دورمیزدند تا توپ پشت دروازه نماند . ولی درعکس زیر آقای مسئول تبلیغات تجاری بنرها ، خیلی راحت می توانست برای ترمیم بنرها بامنگنه کوب خودش هروقت دلش بخواهد برای ترمیم بنرها پشت دروازه ، کنار دروازه ، بغل خط زمین و… رفت وآمد کند و کسی هم کاری باهاش نداشته باشد . اوه اصلاً یادم نبود باید هم رفت وآمد کنه ، چون مسئله بنرها ، مسئله مالی و پول را در یدک خود دارد ، از پول که نمی شه گذشت ، میشه ؟

ناظر بازی
خط مشکی که شبیه آبشاره و از داخل چمن زمین از بغل دستهای کاپیتان تیم پرسپولیس شمال فوران کرده را می بینید ؟ در آینده برای این فوران حرفهائی دارم ، منتظر بمانید…

همچنین ببینید

modiran_mazandaran

مدیران مازندرانی در بدنه اجرایی کشور

استان مازندران از جمله استان‌های مدیر پرور بوده که به‌واسطه توانمندی برخی از این مدیران …

۳ دیدگاه

  1. واقعا تفاوت را احساس کنید نساجی کجا سایپا یا پرسپولیس کجا !!!!!!!! پس بیا مددی کنیم تا نساجی هم به این روز مبتلا نشه تفاوت صدر تا قعر جدول همینه خوبه بازیکنان دوتیم نساجیسایپا این عکسها رو ببین تا متوجه شن اگه نتیجه نگیرن…..

  2. پیروز سیف اله پور

    سلام . بنده داور بازی بودم. علت تعویض لباس خیس شدن ان به واسطه دویدن بود !!! لطفا پیش قضاوت نفرمایید.

  3. سلام ..

    حیف شد از لیگ یک حذف شدن..

    only persspolis

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *