آموزش وردپرس
piade-ravi (9)

گزارش تصویری همایش پیاده روی خانوادگی در ارطه

قائم خبر _ بهزاد مرزوغی:  سومین همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت اعیاد شعبانیه و فرخنده میلاد منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان (عج) و روز جوان در شهر ارطه برگزار شد . این همایش از امامزاده طاهر این شهر آغاز و زمین فوتبال قاسم خیل این شهر به اتمام رسید ، در حالی که این وقت ازسال مردم این منطقه در زمینهای شالیزاری خود مشغول به کار بودن جمیعت قابل توجهی در این همایش شرکت کردن که نشان از شادابی و سرزنده بودن آنها را نشان میداد . این مراسم با هنرنمایی سید کاظم حسینی ( عمو نوروز ) و گروه سنتی آئین زندگی و اجرای مجری شبکه تبرستان انجام گرفت . در این مراسم دکتر رضیان منتخب مردم قائم شهر ، سوادکوه ، جویبار ، سیمرغ و شهر ارطه . آقای قدیمی ریس اداره ورزش و جوانان قایم شهر شهردار و اعضای شورای شهر ارطه حضور داشتند . این همایش با همکاری و همیاری شهرداری و شورای شهر ارطه انجام گرفت ، لازم به ذکر هست در پایان این مراسم به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان در این همایش جوایزی به قید قرعه اهداء شد .

piade-ravi (1) piade-ravi (2) piade-ravi (3) piade-ravi (4) piade-ravi (5) piade-ravi (6) piade-ravi (7) piade-ravi (8) piade-ravi (9)

همچنین ببینید

bimarestan-razi-4

تخصیص بیش از ۲ میلیارد تومان برای تکمیل بیمارستان جدید رازی

قائم خبر:ماینده مردم قائمشهر ، سوادکوه ، سوادکوه شمالی ، جویبار و سیمرغ در مجلس …

یک دیدگاه

  1. من هنوز متعجبم ارطه چطور شهر شد؟!
    شالیزار وسط شهر، خود گویای کیفیت مدنیت در این شهر نو پاست…
    اونوقت روستای بزرگی مثل قادیکلا بزرگ با ۴۰۰۰ نفر جمعیت و حدود ۴ کیلومتر مربع وسعت نقطه متمرکز مسکونی و بسیاری از امکانات مدنی، هنوز روستاست!!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *