آموزش وردپرس
ghatl

گزارش یک قتل خانگی در قائم‌شهر

شب گذشته جوانی در روستای ساروکلای قائم‌شهر بعد از استعمال مواد مخدر از نوع شیشه ناگهان با پدر خود درگیری لفظی پیدا کرده و وی را با ضربات چاقو به قتل می رساند.

امروزه مصرف مواد مخدر صنعتی یکی از تهدیدات جدی جامعه ماست چراکه خطرات ناشی از این اعتیاد، هم نابودی فرد را بدنبال دارد و هم محیط خانواده و جامعه را به خطر می اندازد که تجاوز به عنف، کشتن پدر، همسر، فرزند و… نمونه‌هایی از جرائم برخواسته از استعمال این نوع مواد خصوصا نوع شیشه است.

در همین راستا، شب گذشته جوانی بنام «د-س» در روستای ساروکلای قائم‌شهر بعد از استعمال مواد مخدر از نوع شیشه چند تن از دوستان خود را به منزل دعوت کرده بود که به علت مخالفت پدرش با وی درگیری لفظی پیدا کرده و با ضربات چاقو از ناحیه شکم، پشت و پهلو پدرش را مضروب و از منزل متواری می‌شود.

در پی وقوع این اتفاق، یکی از آشنایان این پدر حدودا ۵۰ ساله را به بیمارستان ولیعصر(عج) برده که وی پس از انجام عمل جراحی به بخش ICU منتقل می‌شود، اما حوالی ساعت ۲:۳۰ بامداد با وجود تلاش پزشکان نامبرده جانش را از دست داده است.

گفتنی است، یکی از ضرورت‌های امروز جامعه، آگاهی مردم از تبعات منفی مصرف شیشه است که دستگاه‌های متولی، آگاهی بخشی به شهروندان در این زمینه را باید در دستور کار قرار دهند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *