آموزش وردپرس
oladi

گفتگویی با رئیس هیئت والیبال قائمشهر

قائم خبر- آرمان طالبی اتویی: سال هاست از والیبال قائمشهر هیچ خبری نیست . والیبال این شهر در اواخر دهه ۶۰ حرف های بسیاری برای گرفتن داشت و ورزش دوستان قدیمی قائمشهر و ساری هنوز داربی های حساس و پرهیجان والیبال این دو شهر را فراموش نکرده اند .حدود دو دهه است که والیبال قائمشهر به مانند فوتبال این شهر به خواب خرگوشی فرو رفته است و سالیان سال است که سالن تختی این شهر انتظار برگزاری یک مسابقه پرشور و تماشاگر را می کشد.

یک سالیست حسین اولادی قادیکلایی در کنار پرورش جوانان والیبال دوست قائمشهری مسئولیت هیأت والیبال این شهر را نیز بر عهده گرفته است و به اخیرا نیز دبیر هیئت والیبال مازندران نیز شده است..

به سالن ورزشی شهید اولاداعظمی قادیکلا رفتم تا گفتگویی با رئیس هیئت والیبال قائمشهر و دبیر هیأت والیبال استان داشته باشم. با دقت شاگردانش را زیرنظر داشت ونکات لازم را به آنها گوشزد می کرد. قبلاً استاد بنده هم بودند و این شناخت سبب شد تا راحت تر باب گفتگو را با ایشان باز کنم.

آقای اولادی بیوگرافی خودتان را برای خوانندگان بگویید.

به نام خدا سلام عرض می کنم خدمت شما و خوانندکان گرامی حسین اولادی قادیکلایی هستم متولد ۱۳۴۹ در روستای قادیکلای بزرگ قائمشهر. از دوران ابتدائی والیبال بازی می کردم و در ۱۷ سالگی به تیم ملی جوانان رسیدم.

 به نظر شما علل افت والیبال قائمشهر چه بوده است؟

نداشتن اسپانسر مناسب و عدم بکارگیری نیروی مناسب در راس هیئت والیبال قائمشهر در چند سال گذشته از مهمترین عوامل این افت می باشند.

 سال های اوج والیبال قائمشهر چه زمانی بوده است؟

از سال ۶۴ تا ۷۰ که ما در مسابقات حذفی کشوری شرکت کردیم.و بازیکنان خوبی مانند رحمان مومنی،مجید امیری،مقدادپیرزاده،محسن مرادی،هوشنگ آهنگران و فرهاد خان امری و مربیان مجربی مانند مهرداد افتخاری و مرحوم قباد سوادکوهی در آن دوران فعالیت داشتند که جا دارد از ایشان کنیم.

 آقای اولادی شما برای برگشتن والیبال قائمشهر به روزهای اوج چه برنامه هایی درپیش گرفتید؟

تشکیل کلاس های استعداد یابی و ترویج کلاس های آموزش مربیان در سطوح مختلف.ببینید آقای طالبی ما استعداد و پتانسیل بسیار خوبی داریم. قائمشهر علاوه بر فوتبال وکشتی در دیگر رشته ها ازجمله والیبال دارای پتانسیل بسیار خوبی هست. استعداد های والیبال زیادی در قائمشهر وجود دارند که متاسفانه به علت نبود امکانات و اسپانسر مناسب به هدر می روند.

 در سطح استان چطور؟

با کمک آموزش و پرورش در مدارس استعداد یابی در حال شکر گیری است که انشاالله والیبال مازندران هرچه بیشتر شکوفا شود و به دروان اوج خود برگردد.کلاس های مربیگری در سطوح مختلف نیز شامل برنامه های ما می شود. در حال برنامه ریزی بیشتر نیز هستیم.

 چه انتظاری از مسئوولین دارید؟آیا اداره ی ورزش و جوانان همکاری لازم را با شما دارند؟

بله همکاری لازم را دارند که جا دارد از ایشان تشکر کنم. آنها باید سرمایه گذاران را جذب استان کنند. تا بازیکنان مازندرانی شاغل در استان های دیگر برای مازندران توپ بزنند.باز هم تاکید می کنم نداشتن اسپانسر قوی بزرگترین مشکل والیبال مازندران می باشد.

 درپایان اگر صحبت خاصی دارید بفرمایید تا بنویسم؟

با تشکر از شما که وقت خود را در اختیار بنده قرار دادید.

oladi2

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. سلام

    من هم قائم شهری هستم و به شدت علاقه مندم که والیبال قائم شهر دوباره جون بگیره و حرفی برای گفتن داشته باشه

    به نظر من با اطلاع رسانی می تونید سرعت پیشرفت را چند برابر کنید.

    موفق باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *