آموزش وردپرس

گفتگو با بازیکنی ۵۰۰ میلیون تومانی نساجی

کمتر فوتبال دوستی فکر می کرد مهاجمی که فصل گذشته در تیم صنعت ساری عملکرد چندان چشمگیری نداشته بود در این فصل به یکباره فوران کند و بعد از سالها و شاید برای اولین بار لقب آقای گلی را برای باشگاه نساجی مازندران به ارمغان بیاورد.

اکنون محمد عباس زاده برای مسئولان نساجی حکم جواهر را دارد و برای مشتریان این مازنی اصیل مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان پیشنهاد داده اند. مسئله ای که اگر اتفاق نمی افتاد برای بسیاری از فوتبال دوستان مازنی علی الخصوص قائمشهری ها بابت از دست دادن مفت سرمایه های فوتبالی خود یک فاجعه به شمار می رود.

به گزارش سایت گل ، محمد عباس زاده با ۱۷ گلی که برای نساجی به ثمر رساند آقای گل لیگ دسته اول شد. عباسزاده درباره کسب این عنوان صحبت های جالبی انجام می دهد که در زیر می خوانید:

_ پنالتی؟

۲ تا پنالتی زدم و بقیه را در جریان بازی به ثمر رساندم.

_ضربه سر؟

۱۰ گلم را با ضربه سر زدم. ذاتا خوب می پرم و پرش هایم خوب است. از همان روز اولی که فوتبال بازی می کردم هم خوب می پریدم.

_نساجی؟

تیم بسایر خوب با طرفدارانی خونگرم. الان هم با نساجی قرارداد دارم و مسئولان تیم چون مرا دوست دارند و علاقه ندارند جدا شوم مبلغ ۵۰۰ میلیون را برای صدور رضایت نامه ام در نظر گرفته اند. تنها مشکلم برای حضور در لیگ برتر مشکل رضایتنامه است.

_ لیگ یک؟

فقط ۲ سال است در لیگ یک بازی می کنم. امسال برای نساجی بازی کردم و پارسال برای صنعت ساری. قبل از این دو تیم هم یک سال تیم نداشتم و بدون تیم بودم. فبل از آن هم در لیگ ۲ و ۳ برای مقاومت ساری بازی می کردم.

_ پاس گل؟

کسب آقای گلی را مدیون مجتبی رمضانی هستم. او زوج من در خط حمله نساجی است. بازیکن جوان و بسیار خوبی که امسال ۸ پاس گل به من داد. البته او در چند بازی آخر غیبت داشت . اگر او بود شاید آمار گلهای زده من بالاتر می رفت.

_ لیگ برتر؟

مثل هر بازیکن دیگری دوست دارم در لیگ برتر بازی کنم. البته در این بین بازی برای پرسپولیس را دوست دارم. آرزویم از بچگی این بود که پیراهن پرسپولیس را به تن کنم و امیدوارم به خواسته ام برسم. البته اگر پرسپولیس نشد دوست دارم برای علی دایی و در تیم او بازی کنم.

همچنین ببینید

88204169_100820869fecde

نقش ۲ ببر در یک تمبر

قائم خبر:  تمبر یادبود منقش به عکس اسطوره کشتی ایران امامعلی حبییبی و ببر حیات …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *