آموزش وردپرس
بهداد سلیمی
بهداد سلیمی

گلایه‌های بهداد سلیمی از حسین رضازاده

بهداد سلیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار در ساری بیان داشت: شرایط فعلی بین فدراسیون و سرمربی طوری است که اگر ما پنج نفر به اردو برگردیم، شاید بعدها دچار مشکل شویم.

وی افزود: در جلسه‌ای که با وزیر ورزش و رئیس فدراسیون داشتیم، قرار شد ما پنج نفر به اردوی تیم ملی بازگردیم که کوروش باقری سرمربی تیم ملی در قبال مسائل دوپینگ چیزی را برای ما تضمین نکرد.

 قوی‌ترین مرد جهان درباره برگزاری اردوی آمادگی پنج ملی‌پوش مخالف سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری در ساری، تصریح کرد: بعد از اینکه مسابقات المپیک تمام شد برخی از این وزنه‌برداران مصدوم بودند و به طور جدی تمرین نکردند.

 وی گفت: برای اینکه از آمادگی بدنی نسبت به بقیه وزنه‌برداران عقب نیافتیم تصمیم گرفتیم با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و هیئت وزنه‌برداری استان در ساری ما پنج ملی‌پوش، اردوی مشترکی داشته باشم.

 قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن با اشاره به آمادگی خوب وزنه‌برداران معترض تیم ملی، افزود: جا دارد از همکاری صمیمانه استاندار مازندران، سعادتمند مدیر کل ورزش و جوانان و همچنین عباس رحیمی رئیس هیئت وزنه‌برداری استان برای برگزاری این اردو در ساری هم از جانب خود و دیگر بچه‌ها تشکر داشته باشم.

 سلیمی با اشاره به موفقیت‌های خود رقابت‌های مختلف المپیک، جهانی و آسیایی اظهار داشت: تمام هدف و افتخار آفرینی من در تمامی مسابقات بین‌المللی فقط برای مردم بود و دوست دارم در آینده هم اگر بعضی‌ها بگذارند، برای ملت و کشور خودم نیز افتخارآفرینی کنم.

 وی گفت: بعد از اینکه مدال خوش‌رنگ المپیک ۲۰۱۲ لندن را کسب کردیم با ما پنج نفر برخورد خوبی نشد و با فحاشی و بی‌احترامی سرمربی تیم ملی روبرو شدیم.

 قوی‌ترین مرد جهان در ادامه با اشاره به شرایط بسیار بد در اردوی تیم ملی، ابراز داشت: خیلی چیزها را نمی‌شود بیان و بازگو کرد ولی ما همچنان منتظر هستیم تا روال عادی در اردوی تیم ملی حکفرما شود.

 سلیمی درباره وضعیت فدراسیون اذعان داشت: حسین رضازاده که از بزرگان ورزش کشور است و ضمن ابراز علاقه باید اعلام کنیم که وی در مورد مشکلات ملی‌پوشان با سرمربی تیم ملی بر علیه وزنه‌برداران موضع و جبهه گرفتند.

 وی گفت: رضازاده با مدیریتش به راحتی می‌توانست مشکلات بین وزنه‌برداران و سرمربی تیم ملی را برطرف کند اما این کار را نکرد و به جای حمایت از ملی‌پوشان به جانبداری از سرمربی تیم ملی پرداخت.

قوی‌ترین مرد جهان در پایان با آرزوی موفقیت تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان در رقابت‌های جهانی لهستان، افزود: با تمامی ملی‌پوشان حال حاضر وزنه‌برداری رفیق هستیم و دوست داریم که وزنه‌برداران تیم ملی کشورمان در رقابت‌های جهانی لهستان خوش‌رنگترین مدال را بدست آورده و برای ملت ایران افتخارآفرینی کنند.

اردوی آمادگی بهداد سلیمی، سجاد انوشیروانی، کیانوش رستمی، نواب نصر شلال و سعید محمدپور به عنوان پنج اخراجی و معترض تیم ملی وزنه‌برداری در سالن وزنه‌برداری مجموعه ورزشی سیدرسول حسینی تمرین می‌کنند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. واقعا اینقدرتو راس ورزش مشکل است چرا بزرگان ورزش دایی رضا زاده و… دچارغرور می شوند ازاقا تختی واقاعلی پروین مرحوم حجازی اقتادگی اموزبد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *