آموزش وردپرس
atash-neshani-11

گلایه های رئیس آتش نشانی از امکانات سازمان

محمدعلی شیرسوار،رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی قائم شهربعد از ظهر دوشنبه در جلسته ستاد بحران شهرستان قائم شهر در سالن کنفرانس فرمانداری خواستار بیمه اجباری واحدهای مسکونی، تجاری و خدماتی در شهرستان بعنوان پایلوت برای نخستین بار در کشورشد.

 محمد علی شیرسوار اذعان داشت: با توجه به ۲۱۰ هزار جمعیت شهرستان باید حداقل ۴ ایستگاه آتش نشانی در ۴ نقطه از شهر باشد که متاسفانه در قائم شهر فاقد ایستگاه آتش نشانی هستیم.

 وی با بیان اینکه هر ایستگاه باید بصورت استاندارد دارای ۱۲ خودروی امداد و نجات، اطفاء و پیشرو و سبک باشد، گفت: باید در شهرستان یک ماشین با نردبان برای واحدهای مسکونی بیش از ۲ طبقه در زمان وقوع آتش سوزی و اتفاق در اختیار سازمان قرار گیرد که متاسفانه هنوز این امر محقق نشده است.

 شیرسوار اظهارداشت: خرید ۲۰ شیر آبگیری در سطح شهرستان با اعتبار سازمان آتش نشانی انجام شد اما متاسفانه شهرداری اجازه نصب آن را نمی دهد.

 وی خاطرنشان کرد: در امتحان ورودی افرادی که انتخاب می شوند باید برای فعالیت آنها آدرس ها و تابلوها و معبر عمومی تعمیر و نصب شود.

 

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

یک دیدگاه

  1. متاسفانه این مسوول طوری حرف میزنه انگارر مردم بی اطلاع یا بی سوادن یا ۱بار پاشون به شهرداری باز نشده..آقای محترم در مقابل خدمات ناچیزی که شهرداری و آتش نشانی به مردم میده سالانه بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان فقط از عوارض مستقیم از مردم درآمد داره؟! درحالیکه بجز هیچگونه پیشرفت و دگرگونی متاسفانه بی احترامی و عدم تکریم ارباب رجوع بی انضباطی و تنبلی کارکنان شهرداری و عدم کارایی اونا بیداد میکنه..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *