آموزش وردپرس
emam-jome

یادواره شهدای روستای هفت تن قائمشهر

قائم خبر – بهزاد مرزوغی ابوخیلی: یادواره شهدای ۴ شهید روستای هفت تن قائمشهر شب گذشته بعد از نماز مغرب وعشا در حسینیه حضرت ابوالفضل این روستا برگزار شد . حضرت آیت الله معلمی بیان کردند : انقلاب اسلامی ثمرات زیادی به بار آورد مردمی که در سایه دین خدا عمل کنند با تحمل سختی های زیاد می توانند موفقیتهای زیادی را کسب کنند.

امام جمعه شهرستان قائمشهر در سخنان خود مردم مصر را مثال زد وگفت : با وجود اینکه ۲ سال از انقلاب انها می گذرد و با کشته و زخمی هایی که دادند هنوز به آرمانهای خود که همان انقلاب اسلامی است نرسیدند و دلیلش این بود که ارتش مصر مدافع استکبار بود و مردم بی دفاع را قلع و قمع می کرد . امام جمعه قائمشهر : انقلاب حقیقی در ایران اسلامی اتفاق افتاد که ارتش شاهنشاهی را متلاشی کرد و وی خطاب به مسئولین فرمودند : که مسئولین همراه مردم و دستاوردهای شهیدان باشند وهمچنین گفتند مسئولان ما که در مدیریت هستند باید بدانند که چه خونهایی ریخته شده و فداکاری هایی انجام شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطر نشان کرد : حضرت علی در کتاب نهج البلاغه ی خود فرمودند: درانقلاب حقیقی اعلی واسود جای خود راعوض می کند.همچنین ایشان گفتند:مسئولان ما که در مدیریت هستند باید بدانند که چه خون هایی ریخته شده و فداکاری های انجام شد. امام جمعه قائمشهر بیان کرد که قبل از انقلاب جمعیت ایران کمتر از ۳۵ میلیون نفر بود و روزی ۶ میلیون بشکه نفت به فروش می رسید که تمام سود این فروش در جیب اجنبی ها و استعمارگران می رفت و ملت مظلوم ایران در بدبختی و فلاکت به سر می بردند.امام راحل این انقلاب را باسختی و مشقت های بسیاری به وجود آورد و چه بسا دشمنان با طعنه و کنایه عنوان می کردند آیا مشت توان مقابله با درفش را دارد؟

امام رسولی از دیار نور بود.مومن به نور الهی می بیند و می نگرد.هر چه تقرب به خدا بیشتر شود عزت آن بیشتر می شود.حضرت ابراهیم خلیل الله و تمام انبیا با خدا معامله کرده بودند و امام راحل وشهدای گرانقدر ما هم همین طور.به خاطر همین درتمام وصیت نامه هایشان به وضوح مشاهده می شد واین عزت ماندگار شد.عضو مجلس خبرگان عنوان کرد مردم با حضور درحماسه ۲۲بهمن پیوند مجدد خود را با آرمان های نظام جمهوری اسلامی ایران نشان می دهند و این وابستگی ملت ایران به اعتقادات قرآن و خدا و شریعت پیامبر اسلام می باشد. در این مراسم فرماندار قائمشهر،معاون فرماندار، رئیس بنیاد شهید قائمشهر و اقشار مختلف مردم حضور داشتند.

به گفته اقای نوروزی مسئول برگزاری این یادواره هدف ازاین برگزاری این یادواره گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس و ۴ شهید این روستا به نامهای : شهید کاظم درخشنده ،شهید رضا اکبری ، شهید رجب جرنگ و شهید محمد علی راعی می باشد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *