آموزش وردپرس
koshti-khordsalan (15)

یکه‌ تازی نونهالان قائمشهری در مسابقات کشتی استان

به گزارش قائم خبر، در این مسابقات ۲ روزه ، ۲۷۳ کشتی گیر آزاد کار نونهال مازندران از ۳۵ شهر و بخش با یکدیگر پیکار کردند که در نهایت تیم های کشتی آزاد نونهالان قائمشهر با ۷۸ امتیاز، بابل با ۴۸ امتیاز و ساری با ۳۰ امتیاز به ترتیب مقام اول تا سوم را از آن خود کردند.

در وزن ۳۲ کیلوگرم، امیرعلی ذاکری از قائمشهر، سینا رشیدی از فریدونکنار به رتبه اول و دوم و مصطفی لاغری از بابلسر و اسماعیل کریمی از بابل به صورت مشترک به مقام سوم دست یافتند.

در وزن ۳۵ کیلوگرم، عباس ابراهیم زاده از ساری اول ، علیرضا تیموری نژاد از کلاردشت دوم و امیرحسین ساداتی از کلاردشت و جوادجوادی از کیاسر به صورت مشترک سوم شدند.

در وزن ۳۸ کیلوگرم، مرتضی سلطان زاده از بابل اول شد ، حسن بوداغی از قائمشهر به مقام دوم رسید و عرفان انصاری از تنکابن و رحمان عموزاد از بهشهر هر دو سوم شدند.

در وزن ۴۲ کیلوگرم عرفان الهی از تنکابن ، علیرضا رزاقی از گیلاخوران به ترتیب اول و دوم شدند و مهدی ویسی از کلاردشت و سبحان رحمانی از لاله آباد هر دو به مقام سوم دست یافتند.

در وزن ۴۷ کیلوگرم نیز دانیال کاشی قرا از قائمشهر، علی اصغر کبودی از سوادکوه شمالی به ترتیب به مقام اول و دوم و امین فتحی از نور و علی سینه سپهر از گلوگاه هر به مقام سوم دست یافتند.

وزن ۵۳ کیلوگرم، امیرحسین فیروزپور از گیلاخوران، قاسم اسماعیلی از قائمشهر به رتبه اول و دوم و محمدرضا دوستکام از پل سفید و امیرعرشیا فلیعی از نوشهر به صورت مشترک به مقام سوم رسیدند.

در وزن ۵۹ کیلوگرم، ابوالفضل ولی پور از قائمشهر، آیت حیدری از جویبار اول و دوم شدند و امیر محمود جانلو از گلوگاه و پوریا کرامتی از رستمکلا مقام سوم را به صورت مشترک به دست آوردند.

در وزن ۶۶ کیلوگرم امیرحسین الهی از عباس آباد و پیمان شاه بابانیا از بابل به ترتیب اول و دوم و امیرمحمد سعادتی از سرخرود و ابوالفضل یوسفی از قائمشهر هر دو به صورت مشترک سوم شدند.

در وزن ۷۳ کیلوگرم نیز علیرضا رمضان نژاد از قائمشهر اول، پوریا آهنگرصالحان از نوشهر دوم و رضا شایان فر از نشتارود و محمدعلی عیسی تبار از بابل به صورت مشترک سوم شدند.

در وزن ۸۵ کیلوگرم، امیرمحمدکیانی از بابلسر اول، امیرحسین زکی پور از کلاردشت دوم و رضا محمدی نژاد از چمستان و شهداد احد زاده از نور هر ۲ به مقام سوم دست یافتند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *