چهارشنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۸

یک ساعت با محیط بان در مدرسه +تصاویر

قائم خبر :

اداره حفاظت محیط زیست مازندران اعلام کرد: این طرح در راستای آشنایی دانش آموزان با اهمیت محیط زیست و مسائل زیست محیطی، شرح وظایف، مسئولیت‌ها و فعالیت‌های سازمان حفاظت محیط زیست بویژه فعالیت های محیط‌بانان اجرا می شود.

به دلیل افزایش آگاهی و شناخت دانش آموزان و خانواده ها نسبت به محیط زیست مازندران و ایجاد تعامل بهتر با جوامع محلی و مردم بویژه در حاشیه مناطق حفاظت شده و جنگلی، آموزش محیط بانان به دانش آموزان در زمینه مسائل زیست محیطی، در شهرهای بهشهر، نکا، ساری، قائمشهر، جویبار و نور تداوم دارد.

بر اساس این گزارش واحد آموزش زیست محیطی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهشهر طرح یک ساعت با محیط بانان را در دبیرستان دخترانه حضرت فاطمه زاعمرز به میزان ۱۰۰ نفر ساعت و با موضوعیت مناطق حفاظت شده، کاهش آب های زیر زمینی و تهدیدات مناطق حفاظت شده اجرا کرد.

اجرا طرح یک ساعت با محیط بانان در مدارس شهرستان نکا نیز با حضور محیط بانان در مدرسه شبانه روزی روستای استخرپشت انجام و دانش آموزان با فعالیت محیط بانان، مفاهیم زیست محیطی و اهمیت گونه های گیاهی و جانوری آشنا شدند.

طرح یک ساعت با محیط‌بانان با حضور محیط بانان در مدرسه ابتدائی شهید قائمی ساری، مدرسه ابتدایی صبح امید شهرستان نور و مدارس سجادیه و مرضیه روستای پهناب شهرستان جویبار با موضوع تالاب ها و مسائل زیست محیطی اجرا شد.

طرح یک ساعت با محیط بان در دبیرستان حجاب شهرستان قائم شهر نیز اجرا شد.

همچنین ببینید

تساوی پرگل نساجی و سپیدرود؛روز بدشانسی نساجی

قائم خبر – میلاد اکبری: در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور، جام خلیج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 1 =