آموزش وردپرس
13950710_211736_862_IMG10313526

یک سال از تصویب نصب دوربین در سطح شهر قائمشهر گذشته

قائم خبر:، سرهنگ شعبان مهری اواتی روز شنبه در نشست خبری گفت: برای طرح تامین نظم و امنیت ماه محرم جلسات مختلفی با آتش نشانی و اورژانس انجام شده است تا در مکان های مورد نظر مستقر شوند و همچنین کسانی که همیار محرم هستند به روپوش مجهز می شوند تا نظم و امنیت را در شهرها ایجاد کنند.

وی ادامه داد : بیش از ۱۱۰ پلیس افتخاری در شهرستان مستقر خواهند شد و همچنین در بحث امنیت و تذکر به بد حجاب ها هم ۵۰ نفر فعالیت خواهند کرد.

سرهنگ مهری گفت : برای جلوگیری از سرقت خودرو هم در مکان هایی از قبیل مسجد عشقی، مسجدجامع ، پارک ولیعصر ، مصلی و جاهای دیگر ماموران نیروی انتظامی مستقر خواهند شد تا کسانی که برای عزاداری می روند با حفظ امنیت کامل سوئیچ خودروی خود را تحویل دهند و موقع برگشت تحویل بگیرند تا مشکلی پیش نیاید.

وی از خانواده ها خواست تا از خاموش کردن چراغ منازل خود به صورت کامل خودداری کنند تا سارقان خانه های خالی را شناسایی نکنند.

سرپرست فرماندهی انتظامی قائمشهر گفت : قائمشهر در استان مازندران تنها شهری است که یک سال از تصویب نصب دوربین در سطح شهر گذشته و دوربین های مورد نیاز آماده است ، اما هنوز شهرداری نسبت به نصب آن اقدامی انجام نداده است .

وی افزود : ۸۰ درصد از کشفیات نیروی انتظامی با دوربین مدار بسته در منازل و ادارات انجام شده است که در بحث امنیت تاثیر گذار بوده است.

سرهنگ مهری با اشاراه به اینکه تاکنون فقط ۲۰ درصد از دستگاههای دولتی نسبت به دوربین مدار بسته اقدام کردند ، گفت : بسیاری از دستگاهها به هشدارهای امنیتی پلیس اهمیت نمی دهند .

وی با تشریح برنامه های هفته ناجا ، از برگزاری دومین همایش خانواده با حضور مدیر کل مسئول آسیب های اجتماعی بهزیستی کشور در روز پنجشنبه خبر داد و گفت که برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی ، اهداء خون و رژه موتوری از دیگر برنامه های گرامیداشت هفته ناجا است .

سرپرست فرماندهی انتظامی قائمشهر با بیان اینکه برای حفظ امنیت دانش آموزان دختر تدابیری در نظر گرفته شده است ، بیان کرد : ۳۸ مدرسه دخترانه شهر قائمشهر که نقطه قرمز محسوب می شدند ، شناسایی شدند و ۱۱۵ مامور و ۱۹ دستگاه خودرو برای امنیت دانش آموزان این مدارس گمارده شدند.

شهرستان قائمشهر دارای ۷۵ شهید نیروی انتظامی ، ۱۳۴ جانباز و هفت آزاده است.

۹ تا ۱۵ مهرماه هفته بزرگداشت نیروی انتظامی نام دارد .

خبرنگار : مونا معینی کوچکسرائی *

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *