آموزش وردپرس
ghatar

یک کشته در تصادف پراید با قطار در قائمشهر

قائم خبر: برخورد قطار با خودروی پراید  در آخرین ساعات سال ۹۴ یک کشته بر جای گذاشت.

این حادثه ساعت حدود ۲۰ و ۳۰ دقیقه بیست ونهم اسفند  رخ داد و راننده خودروی پراید در دم جان باخت.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مازندران دراین باره گفت: حادثه را مردم به مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ استان اطلاع دادند و بلافاصله همکاران اورژانس به محل حادثه واقع در خیابان ساری رو به روی کوچه نیما اعزام شدند.

ذکریا اشکپور افزود: بنا بر گزارش تیم اعزامی ، راننده خودرو مرد ۳۵ ساله ای بود که به دلیل جراحت های شدید در دم فوت کرد.

وی گفت: با این وجود، همکاران اورژانس در محل اقدامات احیاء را شروع کردند و فرد حادثه دیده را به بیمارستان ولیعصر (عج) قائمشهر منتقل کردند.

برخورد قطار با خودرو در قائمشهر از مشکلاتی است که هر از چندگاهی سبب کشته یا زخمی شدن افراد می شود.

دوازدهم اسفند ماه امسال نیز برخورد قطار با یک دستگاه خودروی پراید در جاده ساری – قائمشهر سبب مصدوم شدن دو نفر از چهار سرنشین خودرو شده بود.

حادثه آفرینی خط آهن در قائمشهر سبب شده است تا در سال های اخیر موضوع انتقال راه آهن از داخل محدوده شهری به بیرون به صورت جدی مطرح شود.

حدود ۱۲ کیلومتر از خط راه آهن سراسری شمال از محدود مصوب شهری در طرح تفصیلی قائمشهر عبور می کند و کمتر از ۱۰ تقاطع هم سطح و غیر همسطح هم بر روی این مسافت تاکنون تعریف و اجرا شده است.

از حدود دو هزار و ۷۵۰ هکتار اراضی شهری مصوب طرح جامع و تفصیلی قائمشهر یکهزار و ۲۵۰ هکتار آن در بخش موسوم به پشت راه آهن واقع است، جایی که بیشتر جمعیت حدود ۳۰۰ هزار نفری قائمشهر در آنجا ساکن هستند.

شورای اسلامی شهر قائمشهر دو سال پیش با انتشار گزارشی به استناد آمار منابع رسمی اعلام کرده بود که هر هفته پنج تا شش حادثه منجر به فوت و یا صدمات جدی در محدوده خط آهن واقع در حوزه مصوب شهری رخ می دهد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *