آخرین خبرها
آتش سوزی در منزل مسکونی خیابان تهران مهار شد

آتش سوزی در منزل مسکونی خیابان تهران مهار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان ، پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵، بلافاصله با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی در ساعت ۹:۳۳ دقیقه پنج شنبه روز پنجم تیرماه آتش نشانان ایستگاه شهید کلامی این سازمان به سوی خیابان تهران پشت مصلی روانه شدند.

رستم پور فرمانده آتش نشانان اظهار داشت : محل حادثه یک آپارتمان مسکونی بود که در طبقه اول یک ساختمانی سه طبقه قرار داشت.

وی ادامه داد: آتش نشانان بی درنگ به دو گروه نجات و حریق تقسیم شدند که گروه اول برای یافتن افراد محبوس شده و نجات آنان از میان دود و آتش، به جستجو در طبقات این ساختمان پرداختند.

رستم پور تصریح کرد: همزمان دومین گروه از آتش نشانان هم برای خاموش کردن این آتش سوزی با استفاده از لوله های آبدهی آتش نشانی مشغول عملیات شدند وتوانستند در همان لحظات اولیه، شعله های آتش را در همان طبقه ساختمان مهار واز سرایت آن به طبقات بالا جلوگیری کردند.

فرمانده آتش نشانان با اعلام این که علت بروز این آتش سوزی از سوی کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی است، خاطرنشان ساخت: خوشبختانه در این حادثه، هیچ یک از ساکنان این ساختمان صدمه ای ندیدند و این حادثه به خیر گذشت.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− 1 = هفت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>