آخرین خبرها
آتش سوزی در چهار شنبه بازار قائمشهر

آتش سوزی در چهار شنبه بازار قائمشهر

 قائم خبر: به گزارش روابط عمومی سازمان طی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ در ساعت ۸:۳۷ صبح روز جمعه بیست و دوم فروردین ماه سال جاری مبنی بر آتش سوزی یک واحد ساختمان مسکونی مخروبه و سرایت آن به ساختمان های اطراف واقع در چهارشنبه بازار ، خیابان کفشگر کلا پشت پاساژ ملک شاه ، آتش نشانان استگاهای شهید مرتضی چهانیان ، شهید ساداتی و شهید کلامی به محل حادثه اعزام گردیدند .

شعله های آتش در حال گسترش بود که آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن سازی و قطع جریان برق وگاز با بکارگیری تجهیزات خاموش کننده و لوله کشی لوله های آبرسان حریق در حال توسعه را مهار کرده و پس از چند ساعت عملیات سخت موفق به اطفاء آتش گردیدند.

ساختمان های مخروبه به دلیل نداشتن امنیت چه از لحلظ ایمنی و چه از لحاظ ورود خروج افراد نا معلوم به یک معضل جدی محیط شهری تبدیل شده که این نوع حوادث برای سازمان آتش نشانی قابل پیش بینی بوده ، در این حادثه که خسارت مالی سنگینی بر جای گذاشت ، آتش سوزی از ساختمان مخروبه ای شروع شده و به ساختمانهای اطراف سرایت نمود.در این آتش سوزی یک واحد مسکونی و چهار مغازه طعمه حریق شده که علت آن توسط کارشناسان سازمان در حال برسی میباشد.

لازم به ذکر می باشد که سازمان آتش نشانی در راستای اجرای “طرح بازدید ایمنی ” در طول سال گذشته مواردی در خصوص ساختمانهای مخروبه و ناایمن شهر و پیش بینی این نوع حوادث را بصورت مکتوب متذکر شده بود ، که امید داشته در سال جاری با همکاری و توجه مسئولان مربوط و رفع این معضلات ،می توان خدمات بهتری به شهروندان ارائه داده و ازبروزحوادث تلخ که جان شهروندان را تهدید می کند، جلوگیری نمود.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− چهار = 0

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>