آخرین خبرها
آتش نشانی قائمشهر به امکانات روز مجهز نیست

آتش نشانی قائمشهر به امکانات روز مجهز نیست

ˈ محمدعلی شیرسوار ˈ در گفت و گویی افزود : ماشین آتش نشانی سبک با قابلیت تردد در معابر باریک از جمله تجهیزات مورد نیاز برای ارائه خدمات آتش نشانی در قائمشهر است.

وی ادامه داد : آتش نشانی قائمشهر هم اکنون در صورت بروز حادثه در بافت های سنتی از تجهیزات لازم برای ارائه خدمات سریع برخوردار نیست و با مشکل در این زمینه رو به رو است.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قائمشهر به ساخت ساختمان های بلندمرتبه در این شهر اشاره کرد و گفت : برای خاموش کردن آتش در این ساختمان ها به ماشین هایی نیاز است که به نردبان های ۳۲ و ۵۲ متری مجهز باشند.

وی افزود : ماموران آتش نشانی قائمشهر هم اکنون با حداقل امکانات و گاهی با به خطر انداختن جانشان و انجام عملیات سقوط و فرود ، کار اطفای حریق و امداد و نجات را انجام می دهند.

شیرسوار اظهار داشت : سرعت و کیفیت ارائه خدمات سازمان آتش نشانی قائمشهر در زمان بروز حوادث تحت الشعاع نبود این تجهیزات قرار گرفته است.

وی همچنین به کمبود امکانات آتش نشانی در قائمشهر اشاره کرد و افزود : هم اکنون چهار ایستگاه آتش نشانی در قائمشهر فعال است که موظف به ارائه خدمات تنها در نقاط شهری هستند، ولی بر اساس مسائل انسان دوستانه به بیش از یکصد روستای شهرستان هم خدمات می دهند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قائمشهر گفت: ایجاد دو ایستگاه آتش نشانی جدید و ۱۰ دستگاه ماشین آلات سنگین فقط برای ارائه خدمات مناسب در نقاط شهری قائمشهر نیاز است.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هفت − 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>