آخرین خبرها
آرامستان عمومی شهر قائمشهر ایجاد می شود

آرامستان عمومی شهر قائمشهر ایجاد می شود

سرپرست سازمان آرامستان قائمشهر از پیگیری این سازمان تازه تاسیس برای ایجاد آرامستان عمومی در این شهر خبر داد.

ˈ امین زارع حقیقیˈ روز پنجشنبه در جلسه ثبت وقایع حیایت شهرستان گفت: تشکیل سازمان جدید آرامستان به منظور اعمال مدیریت یکپارچه و ساماندهی امور آرامستان های شهر است.

وی با اشاره به اینکه این سازمان با انتخاب مدیر عامل و اعضای هیات مدیره فعالیت خود را از یک ماه قبل آغاز کرد، افزود: پیگیری برای ایجاد آرامستان عمومی که به عنوان یکی از دغدغه های مسوولان شهری قائمشهر است در دستور کار این سازمان قرار دارد.

سرپرست سازمان آرامستان شهر قائمشهر گفت: در حال حاضر ۱۱ آرامستان در مناطق مختلف این شهر وجود دارد که بیشترشان با مشکلاتی مواجه هستند.

وی افزود: اجازه ندادن به دفن افراد غیر بومی در آرامستان های مناطق شهری قائمشهر از جمله این مسائل است.

زارع حقیقی گفت: به منظور رفع این مشکلات و سازماندهی آرامستان های شهر قائمشهر ایجاد آرامستان عمومی با پیگیری زمین مورد نیاز ضروری است.

وی افزود: ۱۰هکتار زمین برای اجرای آرامستان عمومی شهر قائمشهر انتخاب شد .

سرپرست آرامستان شهر قائمشهر همچنین از همکاری سازمان آرامستان های کشور برای اعطای یک دستگاه آمبولانس به ارزش ۶۵۰ میلیون ریال به این شهر خبر داد.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ دو = 5

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>