آخرین خبرها
آزادراه قائمشهر- ساری با تخصیص یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان ساخته می شود
جاده قائمشهر به ساری

آزادراه قائمشهر- ساری با تخصیص یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان ساخته می شود

قائم خبر:ربیع فلاح در همایش روابط عمومی های ادارات استان مازندران در محل استانداری افزود: نیمی از این اعتبار را دولت و مابقی توسط بخش خصوصی تامین می شود.

استاندار مازندران از راه به عنوان مهمترین عامل توسعه زیر ساختی یاد کرد و بیان داشت: در دهه فجر امسال یک هزار و ۳۰۰ پروژه در استان مازندران به بهره برداری خواهد رسید.

که مهمترین آن آزاد راه قائمشهر- ساری با تخصیص یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان ساخته می شود

فلاح مشارکت بخش خصوصی را در امر سرمایه گذاری اساسی خواند و گفت: بودجه کشور و توسعه استان را باید از بودجه نفتی جدا کنیم.

وی از صنعت گردشگری به عنوان یک فرصت مهم سرمایه گذاری در مازندران عنوان کرد و اظهار داشت: مدیران روابط عمومی باید با ظرفیت های سرمایه گذاری آشنا باشند تا بتوانند به درستی اطلاع رسانی را نیز داشته باشند.

فلاح به نقش روابط عمومی دستگاههای اجرایی در اطلاع رسانی عملکرد دولت یازدهم اشاره کرد و گفت: آگاهی بخشی بر اساس واقعیت انجام کار همواره باید در دستور کار روابط عمومی ها باشد.

استاندار مازندران بر لزوم ایجاد ارتباط و مشارکت آحاد مردم با دستگاه های دولتی تاکید کرد و اظهار داشت: روابط عمومی باید از فناوری های نوین ارتباطی و همچنین از فضای مجازی در راستای فعالیت خود استفاده کنند.

 

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


چهار × = 28

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>