آخرین خبرها
آغاز رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی نوجوانان کشور در قائمشهر

آغاز رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی نوجوانان کشور در قائمشهر

فرشید قدیمی عصر امروز در حاشیه برگزاری این رقابت‌ها در گفت‌وگویی اظهار داشت: رقابت‌های وزنه‌برداری رده نوجوانان قهرمانی کشور از عصر امروز با شرکت ۳۰ استان در هشت وزن کار خود را در قائمشهر آغاز کرد.

 وی افزود: در این رقابت‌ها که در سالن تختی این شهرستان برگزار می‌شود ۱۷۳ وزنه‌بردار در هشت وزن با هم به رقابت می‌کنند.

 رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر با بیان اینکه این اولین دوره از رقابت‌های وزنه‌برداری است که به صورت کشوری در قائمشهر برگزار می‌شود تصریح کرد: با توجه به ظرفیتی که در قائمشهر وجود دارد توانستیم با حمایت مسئولان میزبانی این رقابت‌ها را برعهده بگیریم.

 قدیمی افزود: قائمشهر با توانمندیی‌هایی که در تمامی رشته‌های ورزشی دارد توانسته در سال قبل بیش از نیمی از مدال‌ها را از آن خود کند که این خود نشان دهنده رشد چشمگیر قائمشهر در کسب مدال است.

 وی در مورد افتتاحیه این رقابت‌های، عنوان داشت: افتتاحیه این مراسم با حضور استاندار و رئیس فدراسیون وزنه‌برداری عصر امروز در سالن وزنه‌برداری تختی انجام شد.

 رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر در پایان ضمن تبریک به مناسبت روز خبرنگار گفت: امیدواریم بتوانیم در این رقابت‌ها میزبانی خوبی باشیم و مازندران بتواند سهم بزرگی را در کسب مدال در این رقابت‌ها داشته باشد.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


4 × یک =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>