آخرین خبرها
آغاز کار عملیاتی کارخانه کمپوست قائمشهر از یک ماه آینده

آغاز کار عملیاتی کارخانه کمپوست قائمشهر از یک ماه آینده

فرماندار قائمشهر با بیان اینکه در بحث کارخانه کمپوست و جذب سرمایه‌گذار تلاش‌های خوبی انجام شده است، گفت: قرار است کار عملیاتی احداث این کارخانه از یک ماه آینده شروع شود.

مهدی محمدی در جلسه شورای اداری شهرستان با اشاره به اینکه ساماندهی چهارشنبه بازار قائمشهر به خوبی واژه مدیریت جهادی را معنا کرد، ادامه داد: برای ایجاد اشتغال و جذب سرمایه‌گذار، برای پارک جنگلی تلار، رودخانه‌های سیاه‌رود و تلار و همچنین تپه باستانی گردکوه بالغ بر ۵۰ جلسه کارشناسی را برگزار کردیم ولی اعتقاد داریم تا وقتی کاری به نتیجه نرسیده است نباید آن را رسانه‌ای و اعلام کرد.

این مسئول با بیان اینکه در بحث کارخانه کمپوست و جذب سرمایه‌گذار تلاش‌های خوبی انجام شده است، بیان داشت: با راه‌اندازی این کارخانه برای حدود ۴۰۰ نفر اشتغال ایجاد می‌شود که قرار است کار عملیاتی احداث آن از یک ماه آینده شروع شود.

با بیان اینکه در بحث کارخانه کمپوست و جذب سرمایه‌گذار تلاش‌های خوبی انجام شده است، بیان داشت: با راه‌اندازی این کارخانه برای حدود ۴۰۰ نفر اشتغال ایجاد می‌شود که قرار است کار عملیاتی احداث آن از یک ماه آینده شروع شود.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


شش + = 10

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>