آخرین خبرها

آیا نساجی این هفته طلسم وطنی را می شکند؟

قائم خبر:در هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان دو نماینده فوتبال مازندران با دو نماینده یزد مسابقه می‌دهند.

روز شنبه ۹ آذر از ساعت ۱۴ تیم نساجی مازندران  با حضور تماشاگران  بی نظیرش در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان فولاد یزد می باشد.

نساجی در حالی این هفته در خانه میزبان حریف است که از سه بازی خانگی خود در قائمشهر هنوز موفق به کسب پیروزی نشد و از سه بازی خود در حضور هوادارانش دو تساوی و یک شکست و از ۹ امتیاز ممکن تنها موفق به کسب دو امتیاز در شهید وطنی قائمشهر شد.ولی این تیم برخلاف انتظار در بازیهای خارج از خانه تا این هفته ۸ امتیاز را کسب نموده است. حالا با توجه به قرار داشتند در رده دوم جدول تماشاگران قائمشهری آیا میتوانند شاهد پیروزی تیم محبوبشان در قائمشهر باشند وطلسم نبردن در قائمشهررا بشکنند؟

هم اکنون در جدول  نساجی مازندران با ۱۶ امتیاز در رده دوم جدول در گروه نخست و پرسپولیس شمال نیز با ۶ امتیاز در رده سیزدهم گروه دوم این رقابت‌ها جای دارد.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 × دو =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>