آخرین خبرها
ابراهیمی در سمت رئیس شورای قائمشهر ابقا شد

ابراهیمی در سمت رئیس شورای قائمشهر ابقا شد

عصر امروز، با حضور ۱۱ عضو شورای شهر قائمشهر و فرماندار این شهرستان انتخابات شورای اسلامی قائمشهر برای تعیین رئیس، نایب رئیس و اعضای هیئت رئیسه برگزار شد.

hamed-ebrahimiدر این انتخابات حامد ابراهیمی با اخذ هشت رای برای دومین سال، کرسی ریاست شورا را از آن خود کرد و سعید میرزایی به عنوان نایب رئیس، بهنام طیبی نیز به عنوان خزانه‌دار، علی صالح‌زاده و نصرالله دریابیگی به عنوان منشی اول و دوم شورای اسلامی شهر قائمشهر انتخاب شدند.

جلسه شورای شهر قائمشهر برای انتخاب رئیس و اعضای هیئت رئیسه روز گذشته نیز برگزار شد که به علت به حد نصاب نرسیدن آرا به انتخاب رئیس شورا ختم نشد.

همچنین انتخاب رئیس شورای قائمشهر، به علت سفر دو عضو شورا به ترکیه در وقت مقرر برگزار نشد که در نهایت امروز با حضور فرماندار قائمشهر به رای‌گیری و اعلام نتیجه نهایی آرا ختم شد.

کلیک کنید

۴ نظر

  1. جالبه !؟ اگه آقایان طیبی و حیدری و … به مصیبتهای شورای قبل نگاه میکردند الان در سمت بهتری قرار می گرفتند. مهدی ابراهیمی هیچوقت پایبند قولش به اعضای شورا از ۸۶ تا حالا نبوده و نیست.خانه از پای بست ویران است.وقتی سرنوشت شورای قبل رو با خدمات ارزنده ۶ساله شون و قابلیتهای منحصر به فرد شونو با وضعیت فعلی مقایسه میکنیم پی به عمق کوته نظری دست اندرکاران قضایا میبریم..

  2. با سلام
    وا مصیبتا وای بر این مردم وای بر این شهر من کاملا از نزدیک شاهد انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر این دوره بودم و فقط باید بگم از ماست که بر ماست . چه کسانی را برای حساس ترین و مهمترین مسئولیت شهرتان انتخاب کرده اید احسنت بر شرف و مردانگی ات مهندس فریبرز فتحی احسنت بر غیرتت دلاور که به بازیهای ده عضو واقعا تن نداده و زیر بار هیچ خفتی نرفتی … و صداقتت را نه به داشتن سمت نه به دهها منفعت دیگری که هر کدومشون مثل گوشت قربانی برای خود تقسیم کردند نفروختی ای خدا خودت شاهد و ناظر بر آنچه در چند روز گذشته اتفاق افتاد بودی و دیدی چطور برای رسیدن به منافع و سهمشان چه کار هایی که نکردند. خدایا عاقبت همه مردم بیگناه ر این شهر را ختم به خیر کن که برای مثلا خرید یک دست لباس برای خودشون روزها و هفته ها وقت گذاشته تحقیق کرده که جنس مطلوبی بخرند ولی برای انتخاب کسانی که چهارسال سرنوشتشان آرامششان و همه چیزشان را رقم می زنند ثانیه ای فکر نمی کنند و کورکورانه تصمیم میگیرند خدایا ظهور امام زمان را رقم بزن تا بیشتر از این خیانت گسترش نیافت

    • ای آقا کجای کاری !؟ وقتی که شعور سیاسی ما اینقدر پایین باشه که ابراهیمی که توی روستاش بشل ۲تا رای نداره ،ریس شورای شهرمون بشه تکلیف روشنه! ؟ متاسفانه رسم ادب و جوانمردی و انسانیت مرده . نمک نشناسی و دروغگویی و دسیسه و توطئه داره تعلیم داده میشه ….

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 − سه =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>