آخرین خبرها
اتصال بزرگراه تهران-قائم‌شهر تا پایان امسال
جاده فیروزکوه

اتصال بزرگراه تهران-قائم‌شهر تا پایان امسال

مدیرعامل شرکت ساخت این بزرگراه، با اشاره به تکمیل بزرگراه تهران-رودهن-فیروزکوه-قائم شهر-ساری تا پایان سال و تخصیص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار به این پروژه در سال جاری، گفت: با تکمیل کمربندی ساری تا پایان امسال، این بزرگراه به ساری متصل می‌شود.

عملیات تکمیل محور تهران ـ رودهن ـ فیروزکوه ـ قائم شهر ـ ساری از سال‌های قبل آغاز شد اما به سبب مشکلات پیش رو طی ۱۰ سال این پروژه پیشرفت بسیار کمی داشت.

با توجه به افتتاح اخیر کنارگذر جنوبی بومهن و محور گدوک ـ پل سفید به طول ۲۳ کیلومتر توسط وزیر راه و شهرسازی، طول باقیمانده مسیر ۶۰ کیلومتر است که توسط چهار پیمانکار در حال اجرا است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در این پروژه مطالبات پیمانکاران پرداخت و تملک اراضی انجام شده است، اضافه کرد: برنامه داریم تا پایان سال ۹۲ کل این محور چهارخطه شود.

صادقی افزود: تنها تونل ۵۰۰ متری این مسیر باقی می‌ماند که اجرای آن زمان‌بر است که طی توافق با مشاور و پیمانکار، تونل مذکور تا اردیبهشت ۹۳ آماده خواهد شد.

 

کلیک کنید

یک نظر

  1. لطفا گزارش ها ی تصویری از تونل های در دست احداث در جاده سواد کوه تهیه کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 1 = شش

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>