آخرین خبرها
اخبار کوتاه از قائمشهر

اخبار کوتاه از قائمشهر

*  قائم خبر: تاکنون بیش از ۸۷ هزار و ۸۰۰ تن انواع برنج محلی و پرمحصول از کشاورزان قائمشهربه قیمت توافقی خریداری شده که از این مقدار بیش از ۸۰ هزار و ۶۰۰ تن به ارقام محلی و ۷۲۰۰ تن به رقم شیرودی اختصاص داشته است.
* انهدام باند تهیه وتوزیع مشروبات الکلی با تلاش نیروهای اطلاعاتی سپاه قائمشهرصورت گرفت.دراین عملیات انهدام  شش هزار و ۳۰۰لیتر مشروبات الکلی و ۶۵۰ کیلوگرم کشمش بسته بندی شده آماده برای ساخت مشروبات به همراه تمامی تجهیزات وامکانات و خودروها برای این منظور کشف وضبط  گردید.

* همزمان با شب عید سعید غدیر خم عید امامت و ولایت مراسم جشن با شکوهی با حضور کارکنان  شهرداری وخانواده هایشان در سالن اجتماعات شهرداری قائم شهر برگزار شد

* بازیکنان نساجی  قائمشهر ۱۵ درصد از قرارداد مالی خود را دریافت کردند. همچنین قبل از شروع مسابقات هم ۵ در صد از قراردادشان به حساب آنها واریز شده بود.

*  مدیرکل پزشک قانونی مازندران خبرداد:  به طور متوسط هر ساله ۲۸ مورد مجوز سقط درمانی برای جنین مبتلا به تالاسمی ماژور در استان مازندران صادر می‌شود که بیشترین مورد آن مربوط به شهرستان‌های ساری، قائمشهر و نکا است.

* رئیس کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی مازندران گفت: فراکسیون کارگری و بازنشستگان در شوراهای شهرهای مازندران به مرکزیت شورای شهر قائمشهر راه اندازی می شود.

* قائمشهر مقام سومی مسابقات وزنه برداری نونهالان مازندران را از آن خود کرد.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


چهار + 8 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>