آخرین خبرها
اعتراف سارقان به ۳۴ فقره سرقت

اعتراف سارقان به ۳۴ فقره سرقت

فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر از شناسایی و دستگیری ۱۵ سارق حرفه ای اموال داخل خودرو و وجه نقد از مشتریان سالمند بانک ها با ۳۴ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد .

قائم خبر:سرهنگ “محمد علی اتباع طبری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اموال داخل خودرو و سرقت وجه نقد از مشتریان سالمند بانک ها موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود : با انجام بررسی های همه جانبه ماموران کلانتری ۱۱ قائمشهر ، به سرنخ هایی از متهمانی که به جرم سرقت اموال داخل خودرو و سرقت وجه نقد از مشتریان بانک ها در شهرستان جویبار دستگیر شده بودند، دست یافتند.

سرهنگ طبری خاطر نشان کرد: ضمن هماهنگی با مرجع قضائی متهمان این پرونده که برابر حکم قضائی روانه زندان شده بودند ، برای بازجویی در اختیار پلیس آگاهی شهرستان قائمشهر قرار گرفتند .

فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر در ادامه تصریح کرد: این ۱۵ متهم که غیر بومی بوده اند در ادامه بازجویی ها به ۳۰ فقره سرقت اموال داخل خودرو و چهار فقره سرقت پلاک خودرو در شهرستان قائمشهر اعتراف کردند.

طبری همچنین اظهار داشت: این افراد با اجاره منزلی در شهرستان جویبار ، با استفاده از سه دستگاه خودروی سواری با پلاک های سرقتی ، ضمن شناسایی محل پارک خودروها و افراد سالمندی که اقدام به دریافت وجه نقد از بانک ها می کردند ، نقشه های شوم خود را عملی می کردند.

سرهنگ طبری در خاتمه گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و موضوع در دست بررسی می باشد.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


شش − = 1

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>