آخرین خبرها
انتقام جویی از معلم قائمشهری در فیسبوک

انتقام جویی از معلم قائمشهری در فیسبوک

قائم خبر: با تلاش مهندسین و کارآگاهان پلیس فتا استان مازندران شخصی که اقدام به هتک حیثیت افراد در شبکه اجتماعی فیسبوک می نمود ، شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ دوم حسن محمدنژاد رئیس پلیس فتا استان مازندران در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت : در پی شکایت خانمی اهل و ساکن قائم شهر ، مبنی بر اینکه شخصی ناشناس با ایجاد یک page با نام من و منتسب به من در شبکه اجتماعی فیسبوک و قرار دادن تصویری غیر اخلاقی در آن و همچنین قرار دادن شماره تماس بنده در page فوق و نشر اکاذیب در آن شده که از این طریق موجب هجمه گسترده کاربران این شبکه اجتماعی و ایجاد مزاحمت تلفنی برای بنده و داشتن تقاضای نامشروع از بنده مواجه شده ام به همین منظور تقاضای رسیدگی به پرونده را نمود . لذا موضوع در دستور کار شناسان پلیس فتای شهرستان قائم شهر قرار گرفت .

ایشان در ادامه افزودند : پس از هماهنگی با مراجع قضایی کارآگاهان و کارشناسان این پلیس پس از یکسری اقدامات فنی، پلیسی و اطلاعاتی موفق شدند متهم به هویت معلوم اهل و ساکن قائم شهر را شناسایی کنند.

محمدنژاد خاطر نشان کرد: پس از شناسایی محل اختفای متهم مأموران ، متهم را یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند . سپس متهم به پلیس فتا منتقل و در تحقیقات ضمن اقرار به بزه انتسابی اظهار داشت ؛ شاکیه از همسایگان بنده می باشد که مدت ۶ سال بود که به عنوان معلم خصوصی به من کمک می نمود و به دلیل اختلافات خانوادگی عکس و شماره تلفن شاکیه را به عنوان زنان فاسد در سایت اجتماعی فیس بوک قرار داده تا از این طریق ازآنها انتقام بگیرم. پس از اقاریر صورت گرفته ، سرانجام متهم جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل گردید.

محمدنژاد در خاتمه هشدار داد : مراقب عکس ها و تصاویر خصوصی خود بوده و به هیچ عنوان عکس های شخصی و خانوادگی خود را در شبکه های اجتماعی یا در اختیار دیگران قرار ندهند، همچنین تصاویر خود را در گوشی های همراه و یا رایانه هایی که متصل به اینترنت هستند ذخیره نکنند.

 منبع : شمال نیوز

کلیک کنید

۲ نظر

  1. قائمشهر پلیس فتا نداره ساری داره

  2. چرا جدیدا داره

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 6 = بیست چهار

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>