آخرین خبرها
انحراف تانکر حمل سوخت در خیابان تهران حادثه آفرید

انحراف تانکر حمل سوخت در خیابان تهران حادثه آفرید

قائم خبر: به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی قائمشهر ساعت ۲۱:۱۸ دقیقه روز دوشنبه بیست و هشتم بهمن ماه،ستاد فرماندهی آتش نشانی با دریافت خبری مبنی بر انحراف یک دستگاه خودروی سنگین آتگو حمل سوخت و برخورد به دیوار یک قطعه باغ ، واقع در خیابان تهران روبروی پمپ بنزین اسکندری آتش نشانان ایستگاه شهید کلامی و شهید جهانیان را اعزام کرد.

رستم پور فرمانده آتش نشانان در خصوص حادثه گفت : خودرو آتگو به علت سرعت زیاد و عدم کنترل خودرو توسط راننده و همچنین مانع شدن خودروی پراید ، از مسیر منحرف شده و پس از عبور از بلوار خیابان و برخورد با یک دستگاه پراید و برخورد با دیواره باغ متوقف گردید . خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته و خسارت مالی بر جای گذاشت. آتش نشانان پس از رسیدن به محل حادثه بلافاصله شروع به ایمن سازی محل نموده و با بررسی مخزن سوخت و اطمینان از خالی بودن آن، با استفاده از جرثقیل اقدام به جابجایی خودرو نموده و پس از دادن توصیه های ایمنی به راننده به ماموریت خود پایان دادند .

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− دو = 7

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>