آخرین خبرها
انهدام باند خرید و فروش تجهیزات ماهواره‌ای در قائمشهر

انهدام باند خرید و فروش تجهیزات ماهواره‌ای در قائمشهر

به گزارش قائم خبر :  علی رمضانی  فرمانده سپاه امروز در شهرستان قائمشهر اظهار داشت، این باند بزرگ خرید و فروش و نصب تجهیزات ماهواره‌ای در هفته جاری طی یک عملیات غافلگیرانه کشف و منهدم شد.

وی افزود: در این عملیات که به همت اطلاعات سپاه ناحیه صورت گرفت چهار نفر با هویت معلوم دستگیر شدند.

این مسئول ادامه داد: از این متهمان ۱۶۲ عدد ال.‌ام.‌بی، ۲۹ دستگاه رسیور نو، پنج دستگاه رسیور دسته دوم، ۴۸ عدد قیچی مربوط به تجهیزات ماهواره‌ای، سه دستگاه سیستم پایه‌گردان، ۱۵۸ عدد فیش رابط، چهار پایه گردان، ۱۲ عدد دیش ماهواره، دو عدد درجه‌سنج، ۱۰ عدد پایه ماهواره، ۴۵ عدد سیم رابط بین دیش و ال.‌ام.‌بی کشف و ضبط و متهمان تحویل مقامات قضایی شدند.

رمضانی ادامه داد: در راستای مقابله با تهدیدات نرم دشمن و پیشگیری از اشاعه منکرات در جامعه طبق عمل به دستورات اسلامی و شرعی واحد اطلاعات این ناحیه با تلاش شبانه‌روزی و مداوم توانسته در این راستا باند بزرگ خرید و فروش نصب تجهیزات ماهواره‌ای را در این شهرستان کشف و منهدم کند.

وی تصریح کرد: اعضای باند مذکور با ورود این تجهیزات از مرکز کشور در سطح وسیع اقدام به فروش، توزیع و نصب آن در شهرستان قائمشهر می‌کردند.

فرمانده سپاه قائمشهر در پایان تاکید کرد: در ادامه این عملیات و دستگیری‌ها افرادی که با این باند در ارتباط بودند، دستگیر شدند.

295132_270-(1)

کلیک کنید

یک نظر

  1. اخه به شما چه ربطی داره

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 − = هفت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>