آخرین خبرها
اولین همایش تجلیل ازمدارس فوتبال قائمشهر

اولین همایش تجلیل ازمدارس فوتبال قائمشهر

               قائم خبر:  اولین همایش تجلیل از بانیان مدارس فوتبال، بازیکنان، مربیان و باشگاههای فوتبال  در سالن سرداران قائمشهر برگزار شد.

مهدی ابراهیمی رئیس هیئت فوتبال قائمشهر شامگاه سه شنبه در حاشیه برگزاری این همایش در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: بمنظور تجلیل از مدیران مدراس فوتبال که نسل آینده فوتبال را تربیت می کنند، دانش آموزان این مدارس، پیوند خانواده های آنان با فوتبال و ارتباط این ورزشکاران با مسئولان، این مراسم تجلیل برگزار شد.

ابراهیمی از فعالیت ۲۵ مدرسه فوتبال در قائمشهر خبر داد و گفت: این مدارس با بهره گیری از مربیان مجرب، آموزش حدود ۱۲۰۰ دانش آموز فوتبالی را بعهده دارند.

رئیس هیئت فوتبال قائمشهر با اظهار امیدواری از اینکه اینگونه همایش های تجلیل بطور سالانه برگزار شود، گفت: بزودی هفتمین همایش تجلیل از پیشکسوتان فوتبال قائمشهر برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه هیئت فوتبال قائمشهر در ۶ سال متوالی رتبه نمونه استانی را کسب کرده است، تصریح کرد: قائمشهر پتانسیل های بسیار خوبی در زمینه فوتبال دارد که با استعدادیابی و بکارگیری افراد متخصص در جهت آموزش نونهالان و دانش آموزان مشتاق فوتبال و تقویت مدارس فوتبال می توان نسلی فعال و پویای فوتبالی را تحویل جامعه داد.

ابراهیمی از حضور حدود ۴۵ تا ۶۰ فوتبالیست قائمشهری در تیم های خارج از قائمشهر و لیگ های کشوری خبر داد و از همه این بازیکنان درخواست کرد برای کمک به فوتبال قائمشهر و تقویت تیم نساجی به این شهرستان بازگردند.

20150217_152658 20150217_153059

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


نُه − = 1

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>