آخرین خبرها
بازارچه مرکبات دستفروشان قائمشهر به راه افتاد

بازارچه مرکبات دستفروشان قائمشهر به راه افتاد

ˈ سید جعفر حسینی ˈ روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا هدف از ایجاد بازارچه عرضه مرکبات را حل مسئله تراکم ترافیکی در مرکز قبلی فعالیت دستفروشان در محدوده میدان ولایت و مسیر پشت ترمینال و سامان دهی به فعالیت دستفروشان دانست .

وی گفت: سالهاست که فعالیت دست فروشان در این منطقه موجب بروز گره های کور ترافیکی و مشکلات تردد وسایل نقلیه و رفت و آمد شهروندان است .

وی تاکید کرد: شهرداری قائمشهربرای رفع این معضل ، اقدام به اجرای طرح جمع آوری دست فروشان مرکبات و ساماندهی آنان در زمینی در ابتدای جاده کیاکلا کرده است .

شهردار قائمشهر اظهارداشت: بستر فعالیت برای دستفروشان مرکبات در این بازارچه کاملا فراهم است و مکان به اندازه کافی برای آنها در نظر گرفته شده است .

وی گفت: طبق تبصره یک بند دو ماده ۵۵ قانون شهرداری ها شهرداری به رفع سد معابر مکلف شده و در انجام این امر در سطح شهر مصمم هستیم.

شهردارقائمشهراز معابر بعنوان مکان عبور و مرور شهروندان و مکان هایی عمومی نام برد که شهرداری موظف به حفاظت از این معابر است و گفت: طرح جمع آوری دستفروشان و ساماندهی آنها در همین راستا انجام می شود .

شهرستان قائمشهر با تولید بیش از ۳۰۰هزار تن انواع مرکبات قطب تولید مرکبات کشور به شمار می رود و نیمی از مرکبات شب عید کشور در این شهرستان تولید و ووارد عرضه می شود .

کلیک کنید

یک نظر

  1. با سلام و آرزوی توفیق برای شهردار محترم
    تعجب میکنم که ترافیک خیابان فرعی را حل و انو به ورودی شهر از جاده سیمرغ به قائمشهر انتقال داده و مدعی حل ترافیک شده اید
    شهردار عزیز یک تجدید نظر در کارگروه ترافیک انجام بده و مشاورین قوی انتخاب کن تا برات صورت مسئله پاک نکنن

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هشت − = 7

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>