آخرین خبرها
بازدید از جاده های در حال ساخت قائمشهر

بازدید از جاده های در حال ساخت قائمشهر

به گزارش  قائم خبر از شهرستان قائمشهر، ظهر امروز اعضای کمیسیون عمران مجلس پس از بازدید راه های شهری و روستایی شهرستان های سوادکوه، سوادکوه شمالی، بابل و سیمرغ وارد قائمشهر شده و از جاده نظامی، جاده جویبار به قائمشهر و کیاکلا به قائمشهر بازدید کردند.

در این سفر یک روزه که از صبح امروز آغاز شد، کمال علیپور نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ و ناظر مجلس در شورای عالی شهرسازی و معماری کشور، هاشمی رئیس کمیسیون عمران مجلس، نورزاد معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای کشور، میر شفیع معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی،حاج رسولی ها مدیر منابع آب ایران را مشایعت می کرد.

علیپور نماینده قائمشهر، جویبار و سوادکوه در مجلس درباره بازدید از جاده نظامی قائمشهر به خبرنگار فارس گفت: این پروژه به علت جمعیت ۳۲ هزار نفری مسیر جاده، وجود بیش از ۱۶ سورتینگ و تامین بخش اعظم مرکبات کشور در این ناحیه و وجود دانشگاه آزاد و تردد دانشجویان لازم است این پروژه ملی استانی اعلام شود که بازدیدکنندگان و اعضای کمیسیون عمران مجلس نیز به همین نتیجه رسیدند.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 × شش =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>