آخرین خبرها
بازدید اعضای شورای شهر از کارخانه آسفالت تهران

بازدید اعضای شورای شهر از کارخانه آسفالت تهران

اعضای شورای اسلامی شهرستان قائمشهر به همراه تنی چند از مدیران شهرداری این شهر ، از کارخانجات تولید آسفالت سازمان مهندسی و عمران شهر تهران بازدید به عمل آوردند.

به گزارش قائم خبر به نقل از روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران ، با توجه به تصمیم مدیریت شهری قائمشهر مبنی بر راه اندازی کارخانه آسفالت، کارخانجات شماره ۶ ،۷ و ۹ تولید آسفالت سازمان مهندسی و عمران مورد بازدید میهمانان قرار گرفت و گزارشی از روند تولید آسفالت و نوع مصالح مورد استفاده در خطوط تولید کارخانجات مربوطه به حاضران ارائه شد. ضمناً قرار شد اطلاعات تکمیلی در این زمینه در اختیار مدیر بخش تولیدآسفالت شهرستان قائمشهر قرار گیرد.

گفتنی آنکه قرار است در آینده نزدیک کارخانه ای مشابه کارخانه شماره ۹ تولید آسفالت سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در قائمشهر احداث و راه اندازی شود تا تولید آسفالت به روش مدرن و مطابق با استانداردهای روز دنیا در این شهرستان محقق شود.

همچنین هفته گذشته ،اعضای شورای شهر قائم شهر در محل کارخانه کمپوست آق قلا حضور پیدا کردند و از نزدیک شاهد فرایند کمپوست در استان گلستان شدند.

 bazdid-kompost

کلیک کنید

یک نظر

  1. کدامیک از اعضای شورای شهر در این زمینه تخصص و تجربه داشتند که برای بازدید رفتند

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− دو = 3

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>