آخرین خبرها
بازگشت دوباره مهدی پرهام به نساجی مازندران

بازگشت دوباره مهدی پرهام به نساجی مازندران

به گزارش قائم خبر پنجمین جلسه مسئولان استان مازندران در خصوص حل مشکلات باشگاه نساجی مازندران امروز برگزار شد و در نهایت مشکلات این باشگاه پرهوادار قائمشهری با کمک استاندار دولت تدبیر وامید،آقای ربیع فلاح پایان پذیرفت …

جلسه پایانی مسئولین و مهدی پرهام ساعت ۱۰ صبح امروز با حضور سید هادی حسینی و کمال علیپور نمایندگان مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی، سعادتمند مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، محمدی فرماندار قائم شهر در دفتر ربیع فلاح استاندار مازندران در وزارت کشور برگزار شد.

در ضمن استادیوم شهید وطنی قائمشهر نیز به باشگاه نساجی واگذار شده و قرار است طرح های مهدی پرهام برای واگذاری زمین به وی در اختیار دکتر فلاح استاندار مازندران قرار گیرد.

شنیدها حاکی از آن است که فردا جلسه ای بین اکبر میثاقیان و مهدی پرهام برای هدایت تیم نساجی مازندران برگزار شود و این مربی سرشناس برنامه های خود را در اختیار مالک باشگاه قرار دهد.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


دو + = 6

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>