آخرین خبرها
باند خانوادگی شیشه ای در قائمشهر

باند خانوادگی شیشه ای در قائمشهر

با تلاش ماموران مبارزه با مواد مخدر استان مازندران ، اعضای یک خانواده در شهرستان قائمشهر که اقدام به تهیه و توزیع شیشه در این شهرستان می کردند شناسایی و دستگیر شدند .

سرهنگ “ذبیح الله پهلوانی” رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مازندران در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: درپی کسب خبری از منابع اطلاعاتی مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر شیشه توسط اعضای یک خانواده در شهرستان قائمشهر موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت .

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مازندران افزود: ماموران با به کارگیری منابع اطلاعاتی موفق شدند اعضای این باند به نام های “حمیدرضا –آ” ،”غلام – آ” و “فرحناز – ن” را شناسایی و ضمن هماهنگی با مراجع قضایی آنان را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند .

سرهنگ پهلوانی خاطر نشان کرد : در بازرسی های به عمل آمده از منزل این افراد ۹کیلو و۶۹۰ گرم شیشه به همراه آلات استعمال مواد مخدر کشف شد .

پهلوانی افزود : یک دستگاه خودروی پراید متعلق به متهمان که از آن در حمل وجابجایی مواد مخدر استفاده می شد نیز توقیف شد .

کلیک کنید

یک نظر

  1. چه فایده ای دارد بعد از ازادی از زندان دوباره شروع به تولید و توزیع و معتاد کردن جوانان میکنند بهترین کار اعدام است مثل کشور چین

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


پنج − 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>