آخرین خبرها
با مجریان کلاس ها و آموزشگاه های غیرمجاز در قائمشهر برخورد می شود

با مجریان کلاس ها و آموزشگاه های غیرمجاز در قائمشهر برخورد می شود

 به گزارش قائم خبر  به نقل از  ایرنا، علی پیرفلک روز یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت: رشد قارچ گونه کلاس ها و آموزشگاه های خصوصی در قائمشهر در مکان های نامناسب همچون طبقات زیر پارکینگ و انباری به معضلی تبدیل شده است که باید با برخورد جدی و کنترل آن را حل کرد.

وی با اشاره به اینکه بعضی از کلاس ها و آموزشگاه های خصوصی بدون اخذ مجوز فعالیت می کنند، افزود: رعایت نکردن نکات اخلاقی، پایین بودن کیفیت آموزش و دریافت شهریه های متفاوت از دغدغه ها و مشکلات موجود در این مجموعه ها است.

فرماندار قائمشهر برخورد جدی با برگزار کنندگان این کلاس ها و آموزشگاه ها را از مصوبات جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان برشمرد و گفت: آموزش و پرورش در گام اول باید شناسایی و تذکر دادن به این مجموعه ها را در دستور کار قرار دهد.

وی افزود: اخذ مجوز فعالیت از آموزش و پرورش قدم بعدی برای به رسمیت شاختن فعالیت این مجموعه ها است.

پیرفلک گفت: آموزش و پرورش نباید به افراد غیرمتخصص مجوز برپایی کلاس و آموزشگاه بدهد و باید بر فعالیت آنها پس از صدور مجوز هم نظارت داشته باشد.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هفت − = 3

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>