آخرین خبرها
برخورد خودروی نیسان با کامیون

برخورد خودروی نیسان با کامیون

قائم خبر:ساعت ۲۱:۰۰ روز سه شنبه نوزدهم آبان ماه آتش نشانان و گروه نجات ایستگاه شهید باخیره و جهانیان به جاده قائم شهر _ساری اعزام شدند.

پس از بارش باران در این روز و لغزندگی جاده ،خودروی نیسان درحال گذر از این جاده بود که به دلیل شرایط نامساعد جوی و لغزندگی جاده و همچنین عدم کنترل خودرو توسط راننده نیسان در این شرایط منحرف شده و به یک دستگاه کامیون پارک شده با بار الوار چوب برخورد کرد و در اثر شدت برخورد راننده نیسان مصدوم و در کابین آن محبوس گردید .

با اعلام وقوع حادثه و تماس با سامانه ۱۲۵ توسط رهگذران گروه نجات ایستگاه شهید باخیره و شهید جهانیان همزمان اعزام شدند و پس از رسیدن به محل حادثه در کمترین زمان ممکن با نصب علائم هشداردهنده و همچنین ایمن سازی محیط به رهاسازی مصدوم از کابین خودرو اقدام نمودند.گروه نجات پس از بیرون آوردن مصدوم با احتیاط کامل راننده را برای انتقال به مرکز درمانی به عوامل اورژانس حاضر در صحنه سپردند.

DSCN3276

DSCN3280

DSCN3282

DSCN3286

DSCN3287

DSCN3288

DSCN3291

DSCN3293

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هفت × = 63

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>