آخرین خبرها
برگزاری نمایشگاه مهارت،صنعت،اشتغال

برگزاری نمایشگاه مهارت،صنعت،اشتغال

قائم خبر-بهزاد مرزوغی :به مناسبت هفته ملی مهارت که همه ساله از ۳ الی ۹ مرداد می با شد ، نمایشگاهی با عنوان ( مهارت ، صنعت و اشتغال ) در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی مازندران در شهرستان قائمشهر شروع به کار کرد .

در این نمایشگاه که با حضور : مرکز آموزش فنی و حرفه ای ، آموزشگاههای بخش خصوصی ، کار آفرینان و نخبه گان مهارتی و صاحبان صنایع و صنوف شرکت کردند . در این نمایشگاه که با همت و تلاش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران شروع به کار کرد تعداد ۶۵ غرفه از سراسر استان شرکت کردند .

در این نمایشگاه برای اولین بار تجهیزات کارگاهی وارد نمایشگاه شد تا بازدید کنندگان از نزدیک رشته هایی که در مراکز فنی و حرفه ای آموزش داده می شود از نزدیک مشاهده کنند و با کارشناسان به گفتگو بپردازند .

این نمایشگاه از ۳ الی ۹ مرداد از ساعت ۱۷ الی ۲۲ مورد استقبال علاقه مندان قرار میگیرد .

 IMG_7178 IMG_7186 IMG_7187 IMG_7191 IMG_7195 IMG_7199 IMG_7203 IMG_7204 IMG_7209 IMG_7211 IMG_7222 IMG_7232 IMG_7250

کلیک کنید

یک نظر

  1. با سلام کاش آنجا بودم . کاش . کاش امکان و فرصت دیدار از آن نمایشگاه و دیدن هنر دست خصوصا هنر دست آن همشهریم را که از چوب ، ابزار سنتی بدانگونه زیبا میساخت را داشتم و دستانش را به گرمی میفشردم و از بابت زنده نگهداشتن و اعتلای این هنر صمیمانه از ایشان قدردانی و تشکر میکردم. ولی اقسوس که از مادر وطن و سرزمین زیبایم مازندران و شهر قشنگم قائمشهر هزاران کیلومتر دورم.
    مرتضی حداد- سیدنی – استرالیا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 4 = بیست

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>