آخرین خبرها
بهره برداری نهایی چهار خطه شدن  قائمشهر – فیروزکوه در هفته دولت

بهره برداری نهایی چهار خطه شدن قائمشهر – فیروزکوه در هفته دولت

قائم خبر:به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی مازندران، حیدر نوروزی در حاشیه بازدید معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از اجرای عملیات تعریض و ارتقای محور قائمشهر ـ فیروزکوه به محدودیت ها و چالش های موجود در روند اجرایی پروژه های راه سازی در مازندران اشاره کرد و گفت: همت و غیرت به همراه تلاش و کوشش تمام دست اندرکاران برای اتمام پروژه ها ستودنی است.

این مسئول درباره هزینه اجرایی پروژه محور ارتباطی قائمشهر ـ فیروزکوه اظهار کرد: تا به امروز اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان برای عملیات تعریض و ارتقای محور هزینه شده است.

نوروزی ادامه داد: برای اتمام نهایی این پروژه جاده ای به اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان نیاز داریم.

وی خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم تا با تامین اعتبار لازم و شرایط مساعد جوی، پروژه تعریض و چهار خطه شدن این محور را در هفته گرامیداشت دولت به بهره برداری نهایی برسانیم.

کلیک کنید

یک نظر

  1. تونل شماره یک که ریخت باز شکر کسی نمرد نمیدونم نظارت اینجا در حد جلبکه چرا ؟؟؟؟؟؟ جاده باز نکرده ریخت رو سر قطار بازم شانس که مسافری نبود فقط یک کلمه متاسفم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 × چهار =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>