آخرین خبرها
بیشتر زیرگذرهای جدید قائمشهر غیر استاندارد است

بیشتر زیرگذرهای جدید قائمشهر غیر استاندارد است

فرماندار قائمشهر از ساخت غیراستاندار زیرگذرهای اخیر قائمشهر انتقاد کرد و گفت: از زیرگذرهایی که در سال‌های اخیر در قائمشهر احداث شد بازدیدی داشتیم که باید بگویم که بیشتر آنها غیر استاندارد بنا شده است.

mohammadi

مهدی محمدی بعد از ظهر امروز در دیدار مردمی و بررسی مشکلات منطقه شهدا محله قائمشهر، ضمن تاکید بر خدمت‌‌رسانی مطلوب به مردم شهرستان اظهار داشت: ما مسئولان باید در جهت بررسی نارسایی مردم محروم تلاش و مدیریتی جهادی داشته باشیم.

فرماندار قائمشهر در پاسخ به انتقادات اهالی منطقه شهدا محله به احداث زیرگذر غیراستاندار در گذرگاه راه آهن، اظهار داشت: از زیرگذرهایی که در سال‌های اخیر در قائمشهر احداث شد بازدیدی داشتیم که باید بگویم که بیشتر آنها غیر استاندارد بنا شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان با انتقاد از عدم حضور شهردار قائمشهر در جلسه، تاکید کرد: برنامه سال ۹۳ دیدار مردمی و بررسی مشکلات مناطق مختلف شهرستان توسط همکاران فرمانداری تنظیم و به تمام ادارات ارسال شد و همه مسئولان می‌دانند در چه روزی و چه ساعتی دیدار آغاز می‌شود و هیچ عذری در مورد غیبت مدیری پذیرفته نیست.

وی خاطر نشان کرد: چون در این جلسه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر حضور ندارند قول می‌دهم در آینده‌ای نزدیک نشستی را با حضور شهردار و اعضای شورا برگزار کرده مشکلات را مورد بررسی قرار دهیم.

محمدی همچنین به اهمیت برگزاری جلسات این چنینی با مردم اشاره کرد و افزود: اقشار آسیب‌پذیری در شهرستان و در جمع ما وجود دارند که اگر برای کمک به آنان دستمان خالی باشد اما همنشینی و دیدار چهره به چهره با آن‌ها موجب دلگرمی و تسکین دردها و ایجاد امید و نشاط در درون آنان می‌شود.

فرماندار قائمشهر هدف از برگزاری این جلسات را اقامه نماز در کنار مردم و گوش دادن به درد دل‌ها، بررسی مشکلات و یافتن راه حل مناسب برای رفع آن اعلام کرد.

کلیک کنید

۲ نظر

  1. زیر گذری که با یک بارندگی ساده غیر قابل استفاده می شود احداث نکردنش به صرفه تر است و پول هدر دادن پس اینهمه تحصیکرده رشته های سازه وپل سازی و تونل سازی برای چه کاری دانشگاه رفتند و درس خواندند

  2. سلام واقعا مطلب خوبی را تو سایت تون گذاشتید من خودم بچه اسکندرکلاء هستم این عکس زیرگذری که گداشتید واسه اسکندرکلاء هستش دقیق نمیدونم چند سال طول کشید ولی حدودا بالای ۵ سال بودش حالا ۵ سال را بیخالیش الانم که درست شده دنیای مشکل داره ۱: فقط واسه تابستون و روزهای که بارون نمیزنه هستش اگه باورن بزنه آب تو زیر گذر پر میشه و مردم قائمشهر و اسکندرکلاء باید بیان اینجا پرورش ماهی بدن ۲: شیب تندی داره اصلا شیبش استاندارد نیستش ۳ : چراغ روشنایی نداره شب عابر پیاده نمیتونن رفت و امد کنن از زیر گذر نتیجه کامل از زیر گذر اسکندرکلاء : غیر استاندارد و از همینجا به مدم قائمشهر میرسانم که در روز بارونی میتوانن بیاین زیر گذر اسکندرکلاء ماهی بگیرن

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


پنج × 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>