آخرین خبرها
بیش از چهار کیلوگرم مواد مخدر در قائمشهر کشف و ضبط شد

بیش از چهار کیلوگرم مواد مخدر در قائمشهر کشف و ضبط شد

قائم خبر-  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نیروی انتظامی سرهنگ محمدرضا قدمی گفت : در راستای ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان قائمشهر و مقابله با جرائمی مانند سرقت ، طرح پاکسازی مناطق آلوده وجرم خیز در این شهرستان در دستور کار یگان های انتظامی قرار گرفت .

وی اظهارداشت: در اجرای این طرح ضمن هماهنگی با مراجع قضائی از ۵۰ نقطه آلوده به مواد مخدر و جرم خیز که مورد شناسایی قرار گرفته بود بازدید به عمل آمد .

فرمانده انتظامی قائمشهر گفت: در عملیات های انجام شده ۲۵ سارق سابقه دار و عامل افیونی در این شهرستان دستگیر و همچنین یک باند تهیه وتوزیع مواد مخدر نیز متلاشی شد .

سرهنگ قدمی از دستگیری ۸۵ معتاد پرخطر و معرفی آنان به مراکز درمانی و مراکز ترک اعتیاد خبرداد.

وی ادامه داد: همچنین در چند روز گذشته پنج فقره سرقت ، ۴۳۸ عدد انواع قرص های غیر مجاز ، توقیف ۱۸ دستگاه خودرو و ۱۹ دستگاه موتورسیکلت به دلیل حمل مواد مخدر و ایجاد ناهنجاری های اجتماعی و ۱۵ دستگاه ترازوی توزین مواد مخدر کشف و ضبط شد.

وی از شهروندان خواست تا برای حفظ امنیت و برقراری نظم اجتماعی در شهرستان علاوه بر همکاری با پلیس ،هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسایل امنیتی را به مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند

کلیک کنید

۲ نظر

  1. ماشا الله اقای قدمی خدا حفظت کنه واقعا داره به مردم خدمت میکنه دمش گرم

  2. خودتان میگویید سابقه دار یعنی بعد از ازادی از زندان دوباره کارش همینه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× یک = 7

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>