آخرین خبرها
تجلیل از مقام سرلشگر خلبان شهید مهدوی در قائم شهر

تجلیل از مقام سرلشگر خلبان شهید مهدوی در قائم شهر

آئین کلنگ زنی المان سرلشگر خلبان شهید جعفر مهدوی با حضور جمع کثیری از مقامات و مسئولین شهرستانی در ابتدای پل تلار برگزار شد.

قائم خبر :

در آخرین روز از ماه مبارک رمضان،مراسم کلنگ زنی طراحی و نصب المان شهید سرلشگر مهدوی با حضور آیت الله معلمی نماینده محترم مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر،مهندس محمدی فرماندار قائم شهر ،مهندس رحیمی ریاست اداره راه و شهرسازی شهرستان، مهندس میرزائی کوتنائی ریاست و تنی چند از اعضاء شورای اسلامی شهر ،مهندس رحیمی شهردار قائم شهر، مدیران و مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان و اصحاب رسانه و خبرنگاران در ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۱۵ تیر ماه برگزار شد.

DSC_6822-3

در این مراسم ابتدا مهندس میرزائی ریاست محترم شورای اسلامی شهر در سخنان کوتاهی ضمن قدردانی از حضور همه مسئولین و مدعوین حاضر در این مراسم از حمایتهای بی شائبه امام جمعه محبوب شهر تشکر کرد و افزود: اقداماتی از این دست در حقیقت گرامیداشت یاد و خاطره رشادتها و دلاوریهای دلاورمردان عرصه های ایمان و شهادت است که به نسلها ی حاضر و آینده شرح دلاورمردیهای این عزیزان بازگو خواهد شد.

DSC_6817-4

میرزائی اعتبار تخصیصی برای این پروژه را بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: این المان با ابعاد ۶*۶ متر بصورت پی و با ارتفاع سازه ای بیش از ۶ و نیم متر طول از کف از فاصله بسیار دور قابل رویت بوده و چنین اقدام تحسین برانگیزی قابل ستایش است.

DSC_6810-5

در ادامه حضرت آیت الله معلمی نماینده محترم مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری ضمن اعلام آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین و با تشکر از اعضای شورای اسلامی در جهت اهتمام به اجرای اقدامات فرهنگی ،مضافا” از فعالیتهای مختلف شهرداری قائم شهر و در راس آن مهندس رحیمی شهردار پر انرژی این شهر قدردانی نمود.

DSC_6822-3

 DSC_6733-11

 

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 2 = شانزده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>